Profile | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Profile

Profile to wyspecjalizowane zestawy ulepszeń i pasywnych umiejętności, dostępne dla Pionierów w Mass Effect: Andromeda. Każdy profil skupia się na kilku aspektach i poprawia wybrane zdolności postaci, a także jeden lub dwie unikalne umiejętności pasywne w celu uzupełnienia swoich umiejętności w walce.

Profile są odblokowywane poprzez wydawanie punktów umiejętności w każdym z trzech głównych drzewek umiejętności: Walka, Biotyka i Technologia (albo Technika, nie wiadomo jeszcze do końca, przyp. LW). Kiedy wystarczająca liczba punktów zostanie wydawana w danym drzewku, zostanie odblokowany profil odpowiadający temu właśnie drzewku. Pewne Profile mogą zostać odblokowane tylko poprzez wydanie wystarczającej liczby punktów w ciągu dwóch lub wszystkich drzewek.

W przeciwieństwie do klas z oryginalnej trylogii, gracze mogą przełączać się pomiędzy dostępnymi profilami w każdej chwili, w tym w trakcie walki.

Profile

Adept

Adepci to biotyczni specjaliści zdolnych do unieszkodliwiania i zabijania wrogów silnymi polami efektu masy.

Ten profil rekonfiguruje implant Rydera pozwalając mu/jej pokonać jego/jej przeciwników, nie oddając przy tym ani jednego strzału.

Żołnierz

Żołnierze to czyści spece od walki. Nikt nie jest twardszy i bardziej skuteczniejszy w zdejmowaniu wrogów za pomocą strzałów.

Profil ten optymalizuje ciało i umysł Rydera do najwyższego mistrzostwa jego/jej pancerza i broni.

Inżynier

Inżynierowie to eksperci zarówno w zakresie ofensywnych, jak i defensywnych umiejętności technologicznych.

Ten profil rekonfiguruje implant Rydera, umożliwiając mu/jej utrzymanie stałej kontroli nad małą sondą bojową, która wspiera i chroni go/ją w walce.

Strażnik

Strażnicy są unikalnymi bojownikami, łącząc w sobie zdolności technologiczne i biotyczne na pole walki.

Ten profil tworzy bezpośrednie połączenie pomiędzy pancerzem Rydera, a wbudowanymi systemami komputerowymi jego/jej pancerza, przyznając mu dodatkową ochronę poprzez opartą-na-świetle tarczą.

Szpieg

Szpiedzy są specjalistami od walki i technologii, którzy zazwyczaj skupiają się na dokładnych trafieniach i unikach.

Ten profil wzmacnia psychikę i ostrość wzroku Rydera, pozwalając mu/jej na śledzenie jego/jej wrogów na całym, chaotycznym polu bitwy.

Szturmowiec

Szturmowcy korzystają z agresywnego styl walki, preferując zbliżyć się do wrogów i poradzić sobie z nimi, zadając ciężkie obrażenia na krótkim zasięgu.

Ten profil rekonfigurje implant i fizjologię Rydera w subtelny sposób, pozwalając mu/jej na absorpcję energii wrogów przy uderzeniu i przekierować tę energię do zintensyfikowania jego/jej tarcz.

Odkrywca

Odkrywca człowiek-demolka ze zdolnościami, począwszy od walki, przez technologię, aż po biotykę.

Ten profil rekonfigurje ciało i umysł Rydera, by był tak wszechstronny, jak to tylko możliwe, pozwalając mu/jej na szybkie przełączanie się między bronią, wdrażaniem technologii i dzierżeniem mocy biotycznych.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Profiles
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.