Emily Wong | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Emily Wong

emilywong

Krótki opis: Dziennikarka śledcza pracująca na Cytadeli. Kiedy bada dużą historię, czasami prosi o pomoc komandora Sheparda z powodu jej braku autoryzacji dostępowej do pewnych obszarów.

— Podsumowanie —

Imię: Emily
Nazwisko: Wong
Rasa: Człowiek
Wiek: [brak danych]
Przynależność: wolny strzelec
Status: żyje
Miejsce pobytu: Cytadela
Poziom zagrożenia: brak
Możliwość współpracy: brak

Opis: Kiedy Shepard przybywa na Cytadelę, Emily bada korupcję i przestępczość zorganizowaną. W Górnych Okręgach w pobliżu schodów prowadzących do klubu Flux, zwraca uwagę Sheparda i pyta komandora, czy nie podzieliłby się z nią jakimiś informacjami odkrytymi podczas śledztwa Sarena Arteriusa. Shepard może dostarczyć jej odzyskany dysk z biura Pięści, na którym są przechowywał wszystkie swoje pliki.

Następne przydziałem Emily jest śledztwo w sprawie warunków pracy kontrolerów ruchu na Cytadeli. Prosi Sheparda o pomoc ponownie, by ten zasadził błąd w wieży kontroli ruchu nad SOC. Shepard może albo pomóc jej zbadać warunki pracy tak, aby mogła poznać historię, lub odmówić jej osadzenia tego błędu.

Podczas jazdy windą na Cytadeli, można usłyszeć reportaż o „przestępczości syndykatu” autorstwa Emily, opracowany z pomocą komandora. Jeśli Shepard zrobił to, o co poprosiła Emily podczas drugiego przydziału, historia kontrolerów ruchu będzie również opowiedziana. Jeśli Shepard nie chce osadzić błędu, zmieni to formę na ogłoszenia o wywiadzie.

— Podsumowanie —

Imię: Emily
Nazwisko: Wong
Rasa: Człowiek
Wiek: [brak danych]
Przynależność: wolny strzelec
Status: żyje
Miejsce pobytu: Cytadela
Poziom zagrożenia: brak
Możliwość współpracy: brak

Opis: Emily można spotkać w 2185 jako prezenterkę poprzez holograficzny wideo terminal na Cytadeli. Według doniesień prasowych, pracuje dla serwisu informacyjnego Korporacji Treści Przyszłości (wolne tłum.).

Jeśli Shepard wspiera ją w pierwszej części gry, wyśle żądanie wywiadu z komandorem w drugiej części. Następujący komunikat dociera na terminal Sheparda po wizycie na Cytadeli po raz pierwszy:

Temat: A jednak żyjesz!

Nadawca: Emily Wong

Żyjesz? Jak to możliwe, że wychodzisz z ukrycia po dwóch latach, nie proponując swojej ulubionej reporterce wyłączności na wywiad?

Jak wynurzysz się na powierzchnię i zechcesz porozmawiać, daj znać!

-Emily Wong

— Mass Effect 3 —

Imię: Emily
Nazwisko: Wong
Rasa: Człowiek
Wiek: [brak danych]
Przynależność: Sieć Informacyjna Przymierza / wolny strzelec
Status: żyje / nie żyje
Miejsce pobytu: Ziemia
Poziom zagrożenia: brak
Możliwość współpracy: brak

Opis: W trzeciej części gry, Emily Wong nadaje dla wiadomości FCC i Sieci Informacyjnej Przymierza z Ziemi o tajemniczej awarii i ucichnięciu kom-boji w systemie Układu Słonecznego. Jest w stanie ustanowić ograniczone połączenie ze światem zewnętrznym za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych wysyłanych tylko za pośrednictwem kwantowego komunikatora stanu splątanego. Podczas nadawania, jest świadkiem zejścia Żniwiarzy przez atmosferę Ziemi w przestrzeń powietrzną nad Los Angeles.

W końcu przybywa na lotnisko w El Monte, gdzie spotyka niektórych członków Gwardii Narodowej, którzy próbują powstrzymać Żniwiarzy z broni przeciwlotniczej. Gwardia Narodowa i ich wsparcie powietrzne prowadzi kontratak, który jest ostatecznie nieskuteczny.

Wong zdaje sobie sprawę, że to ona nadaje sygnał, który doprowadził siły Żniwiarzy do jej lokalizacji. Próbując uciec niebowanem, Wong zostaje postrzelona przez ranne siły Przymierza, a lotnisko zostaje i tak zniszczone. Krwawiąc i bez mając żadnej innej broni, którą można użyć, kieruje swój niebowan w kierunku zbliżającego się Żniwiarza z taranującą prędkością. Jej sygnał wkrótce zanika, a ona jest uznana za zmarłą.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Emily_Wong
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.