Hannah Shepard | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Hannah Shepard

Hannah Shepard jest matką komandora Sheparda, o ile Shepard ma pochodzenie Przestrzeń. W 2183 służy jako oficer wykonawczy na pokładzie pancernika Przymierza SSV Kilimandżaro. Jednym z jej poprzednich statków, na którym służyła to lotniskowiec Przymierza SSV Einstein.

— Mass Effect —
Shepard może zadzwonić do niej z SSV Normandii za pomocą łączności nadświetlnej pytając o jej byłego podkomendnego, porucznika Zabaletę. Hannah wyjaśnia, że z Zabaletą zaprzyjaźniła się, gdy ten strzegł CIB jako żołnierz piechoty morskiej na Einsteinie. Kiedy Zabaleta zaczął dużo pić, próbując poradzić sobie ze swoim pourazowym zespołem stresu po Mindoirze, Hannah próbowała stanąć za nim. Shepard może być sympatyczny lub pogardzać historią Zabalety po których Hannah mówi, by Shepard skierował Zabaletę do Urzędu do Spraw Weteranów na leczenie i rehabilitację.

— Mass Effect 2 —
W 2185 jest wspomniana w wiadomościach, odrzucając awans na admirała, ponieważ uważa, że służąc jako kapitan statku (obecnie SSV Orizaba) uczci pamięć swego dziecka. Później wysyła wiadomość na Normandię SR-2 skarżąc się, że Shepard jeszcze się z nią nie skontaktował.

Jeśli Shepard rozmawiał z Zabaletę w 2183, Hannah wyśle ​​następującą wiadomość do komandora w 2185.

Nadawca: Mama

O tym, że moje dziecko żyje, muszę się dowiadywać z trzeciej ręki, od szych z Przymierza? Gdzie się do diabła podziewasz?

Zgaduję, że zajmujesz się czymś ściśle tajnym, pewnie w ramach działalności Widm. Uważaj na siebie i przynoś chlubę swojej mamie. No i następnym razem przemyć jakąś wiadomość bezpiecznym kanałem.

Buziaki,
Twoja mama, kapitan Hannah

— Mass Effect 3 —
Po uratowaniu Prymarchy Victusa i sprowadzając Garrusa na pokład Normandii, Shepard może porozmawiać z Garrusem o swoich rodzinach, komandor wspomni turianinowi, że nie słyszał o matce od ataku Żniwiarzy na Ziemię.

Po misji na Rannochu, admirał Hackett powie komandorowi, że znalazł Hannah Shepard i zatrudnił ją do projektu Tygiel. Została również awansowana na kontradmirała w trakcie wojny i jest dumna ze swojego dziecka prowadzącego walki ze Żniwiarzami.

Mass Effect 3: Cytadela

Po tym, jak komandor Shepard powstrzymuję próbę kradzieży swojej tożsamości, przychodzi wiadomość od Hannah Shepard prosząc komandor/a, aby do niej zadzwonił/a. Shepard może się z nią skontaktować z mieszkania w Pasażu Silversun, rozmawiając ze sobą krótko o dzieciństwie komandor/a. Rozmowa kończy się, gdy Hannah mówi, że jest dumna ze swojego dziecka, z tego co Shepard zrobił/a.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Hannah_Shepard
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.