Alec Ryder | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Alec Ryder

Krótki opis: Doświadczony badacz galaktyki, członek pierwszego odziału Jona Grissoma, który w 2149 przekroczył pierwszy napotkany przez ludzkość przekaźnik, Charon.

Historia: Urodzony w 2129 roku na Ziemi, Ryder ukończył szkolenie N7, zajmując zasłużone miejsce wśród elity wojskowej Przymierza. Zwerbowany na Pioniera Inicjatywy Andromeda, Ryder będzie grotem włóczni, która poprowadzi ludzkość ku nowemu domowi w nieznanej galaktyce. Jako ludzki Pionier, ściśle współpracuje z założycielką Inicjatywy, Jien Garson. Ryder jest Pionierem na ludzkiej arce, Hyperion. Ma dwójkę dzieci, syna i córkę.

Sam o sobie mówi, że jego miłość do odkrywania nowych granic została zaszczepiona w trakcie dzieciństwa w górach Sierra Nevada. Wg jego historii służby, wstąpił do wojsk Przymierza i ostatecznie został przydzielony do historycznej ekspedycji Jona Grissoma przejścia przez przekaźnik Charon.

Doświadczenie pozwoliło mu kandydować, co później się stało i tak, do programu N7 na Ziemi. Kontynuując służbę w wojsku, przysłużył się podczas walk na Shanxi podczas Wojny Pierwszego Kontaktu przeciwko turianom.

Przydzielony jako wojskowy attaché (wysoko postawiony wojskowy dyplomat, przyp. LW) na Cytadeli w 2160, zaczął się interesować sztuczną inteligencją jako środkiem rozwoju ludzkości.

— Mass Effect: Andromeda—

Imię: Alec
Nazwisko: Ryder
Rasa: Człowiek
Wiek: 56 lat
Przynależność: Systemy Przymierza, Inicjatywa Andromeda
Status: żyje
Miejsce pobytu: galaktyka Andromeda, pokład statku Burza
Poziom zagrożenia: mały
Możliwość współpracy: nie

Opis: Podczas misji na Habitat 7, Alec poświęca się, aby ocalić swoje dziecko z głodu tlenowego po uszkodzeniu jego/jej kasku. Przenosi on rolę Pioniera do Rydera, tworząc jeszcze głębszą więź między nim/nią a SI, SAMem.

Ciekawostki

  • Podobnie jak w przypadku jego dzieci, wygląd Aleca będzie można dostosować do swoich preferencji: jego wygląd dostosuje się automatycznie w oparciu o wygląd bliźniaków.
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Alec_Ryder
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.