Avina | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Avina

Avina jest WI Cytadeli, pierwszą napotkaną przez komandora Sheparda w pobliżu Ambasad w Prezydium. Podobnie jak wszystkie WI, wygląda jak hologram: Avina przyjmuje humanoidalną formę asari. Ma ona kilka terminali na terenie całego Prezydium, często w pobliżu ważnych miejsc, takich jak Monument Przekaźnika masy, bądź też Momument Krogan, ponadto może odpowiedzieć na wszelkie pytania Sheparda, dając wskazówki i krótki wgląd odnośnie do galaktycznych wydarzeń.

Będąc WI, możliwości dyskusyjne Aviny są nieco ograniczone; jeżeli Shepard poprosi o opinię Aviny w jakiejkolwiek sprawie, czy otrzyma pytania od komandora o temacie politycznym, Avina odpowie, że nie została zaprogramowana do odpowiedzi na tego typu pytania. Jeżeli Shepard powie Avinie o zaproszeniu do Izb Rady, mówi, że jest to rzadki przywilej; stwierdza, że normalnie byłaby zazdrosna, ale jest to poza zakresem jej oprogramowania.

— Podsumowanie —

Po rozpoczęciu ataku na Cytadelę przez Sarena Arteriusa, zespołu Sheparda wraca na stację przez Kanał, otrzymując dostęp do terminala Aviny niedaleko windy. Avina zdaje drużynie raport odnośnie do stanu ataku gethów na stację i podaje stan zniszczeń Prezydium. Generator holograficzny Aviny zdaje się mocno szwankować, choć może jeszcze określić, co się stało z Radą, a także gdzie kieruje się Saren.

— Podsumowanie —

Avina znajduje się na kilku terminalach w całym Okręgu Zakera. Odpowie na pytania dotyczące aktualnego stanu Cytadeli i lokalnych punktów wartych odwiedzenia, zlokalizowanych wokół terminali. Avina w szczególności stwierdza, że atak na Cytadelę został przeprowadzony przez gethy, zamiast przez Suwerena. Jeżeli Shepard zapyta o Żniwiarzy, Avina stwierdza, że nie ma w bazie danych informacji na ten temat.

Jeżeli Shepard zacznie kwestionować niektóre ze środków ochrony SOC, które doprowadziły do śmierci oryginalnej Rady, Avina powie że funkcjonariusze SOC idą by aresztować Komandora i radzi, by nie stawiać oporu.

— Podsumowanie —

Avinę można znaleźć na wszystkich poziomach Cytadeli. Dostarcza informacji na temat lokalnych sklepów i ciekawych miejsc. Avina ma różne linie i opcje dialogowe w zależności, na jakim poziomie Cytadeli Shepard będzie z nią rozmawiać. Udziela informacji na temat konkretnych miejsc w okolicy. Jednakże Avina nie posiada informacji o barze Czyściec; pytana o Czyściec, stwierdza, że „Czyściec” pojawia się w dziełach religijnych kilku gatunków.

Dodatek Cytadela

Avina jest również dostępna w Pasażu Silversun Strip na Cytadeli, gdzie może zwrócić uwagę na wiele zabytków i atrakcji w okolicy.

Podczas imprezy, w zależności od wybranych opcji, można w pewnym momencie usłyszeć EDI naśladującą głos Aviny, ku uciesze (jeśli jest obecny) Jacoba Taylora, który wspomina, że skorzystał z pomocy Aviny, by dotrzeć do mieszkania Sheparda.

— Mass Effect: Andromeda—
Avina jest zainstalowana na pokładzie Nexusa i jest dostępna z licznych terminali rozmieszczonych na całym statku. Zupełnie jak jej odpowiedniczka na Cytadeli w galaktyce Drogi Mlecznej, wirtualna inteligencja ma ograniczone możliwości konwersacyjne i może tylko przekazywać ważne informacje dla kolonistów Inicjatywy Andromeda. Została przydzielona do wprowadzenia rekrutów Inicjatywy w odprawie o Arkach i Nexusie.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Avina
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.