Liam Kosta | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Liam Kosta

Krótki opis: Specjalista od reagowania kryzysowego po cywilnym przeszkoleniu taktycznym. Liam dowiedział się o Inicjatywie Andromedy od żołnierzy Przymierza poznanych podczas działań pomocowych prowadzonych po zakończeniu walk. Wyróżniają go zróżnicowane umiejętności – szybko uznano go za dobrego kandydata do wsparcia oddziału pionierskiego. To idealista, gotów ryzykować dla dobra Inicjatywy. Możliwe bliskie relacje z Sarą Ryder.

Historia: Urodził się w Londynie, w Anglii, na Ziemi, aktualnie przebywa na Cytadeli. Co jakiś czas wraca do domu. Liam rozpoczął studia inżynierskie na Uniwersytecie, lecz opuścił je na rzecz szkolenia w organach ścigania, następnie został przeniesiony do projektu ZMORA (Zmotoryzowane Miejskie Oddziały Rekonesansowe – ziemski kontyngent w ramach międzygatunkowej cywilnej organizacji zarządzania kryzysowego). Wyróżniały go zróżnicowane umiejętności, więc szybko został wybrany osobiście przez Aleca Rydera do wsparcia oddziału pionierskiego w programie Inicjatywy Andromeda.

— Podsumowanie —

Imię: Liam
Nazwisko: Kosta
Przydomki: brak
Rasa: Człowiek
Wzrost: 188 cm
Waga: 88 kg
Wiek: [brak danych]
Przynależność: ZMORA
Status: żyje
Miejsce pobytu: Ziemia, Cytadela, galaktyka Andromeda, pokład statku Burza
Poziom zagrożenia: niski
Możliwość współpracy: brak

Umiejętności (Moce):

Granat odłamkowy

Uderzenie dewastatora

Przeciążenie

Szkolenie wojskowe (umiejętność pasywna)

Obrona (umiejętność pasywna)

Opis: Liam nie ucieka od czegokolwiek. W Drogi Mlecznej miał troskliwą rodzinę i dobre życie, ale nie był pewien swojego celu. Jego pasja do inżynierii dobrze mu służyła w szkole, ale stracił zainteresowanie, kiedy zaczęła się teoretyka. Próbował swoich sił w organach ścigania, ponieważ jego rodzice byli prawnikami i wydawało się, że jest to naturalne dopasowanie, ale Liam tam też był sfrustrowany. Czuł się tak, jakby mógł robić więcej, niż mógłby zrobić, aby pomóc bezpośrednio, a dopiero po dwóch latach walki z przełożonymi znalazł okazję i ją wykorzystał.

Liam lobbował, dołączając do wielogatunkowej grupy Zmotoryzowanych Miejskich Oddziałów Rekonesansowych, oddziału ludzkiego (lub „terrańskiego”), znanego jako ZMOR (potocznie ZMORA). W ekstremalnych sytuacjach zachowywał zimną krew, szkoląc się na wypadek katastrof naturalnych, stref wojennych i wypadków przy pracy. Jego „brak koncentracji” przeistoczył się w adaptacyjność, doskonaląc się przy tym.

Ale konsekwentnie, prawdziwe niebezpieczeństwo tego typu sytuacji pochodziło od osób korzystających z pomocy innych osób. Liam balansował na krawędzi. Nie chciał być tak znużony, jak system tego wymagał. Chciał czystego konta. Właśnie wtedy dowiedział się o Inicjatywie Andromeda – najcudowniejszej szansy, aby wszystko zacząć od nowa, robiąc wszystko z innymi ludźmi dobrze. Liam zasadniczo rzucił się na przedsięwzięcie, żegnając się z przyjaciółmi i rodziną, wykorzystując okazję i wyruszył „o poranku”. Nie był to najbardziej intelektualny skok, ale Inicjatywa zdawała się być znacznie sprzyjać jego ideałom, niżeli próbować zmienić bardziej skomplikowany prezent.

Miał to szczęście, a alternatywa zawsze się prezentowała. To się nie zdarzy w gromadzie Helejosa.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Liam_Kosta
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.