Pelessaria B’Sayle | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Pelessaria B’Sayle

Krótki opis: Urodzona w Porcie Lerama na Hyetiani, poszukiwaczka przygód i samotny wilk. Ponieważ Droga Mleczna ją znudziła, była gotowa na wszystko, byle tylko dostać się do Inicjatywy Andromeda. Nie straszne jej było flirtowanie, wykorzystywanie przysług i fałszowanie papierów: po prostu musiała się załapać na ten kurs w nieznane. Możliwe bliskie relacje z Sarą/Scottem Ryder.

Historia: Przybyła do Andromedy na pokładzie Nexusa, ale szybko opuściła stację i udała się na poszukiwanie przygód na własną rękę, zanim nie natknęła się na drużynę Rydera. Sama wyznaczała sobie trasę i tempo marszu. Inteligentna, ale społecznie tępa, postanawia przyłączyć się do nich, jako środek do znalezienia większej ilości tajemnic nowej galaktyki. Jest wręcz patologicznie niezależna, ale zachowuje pogodę ducha, a nawet pewną przyjacielskość w kontaktach z innymi.

— Mass Effect: Andromeda—

Nazwisko: Pelessaria B’Sayle
Przydomki: Peebee
Rasa: Asari
Wzrost: 167 cm
Waga: 52 kg
Wiek: [brak danych]
Przynależność: brak
Status: żyje
Miejsce pobytu: galaktyka Andromeda, pokład statku Burza (po dołączeniu do drużyny Rydera)
Poziom zagrożenia: niski
Możliwość współpracy: tak

Umiejętności (Moce):

Inwazja

Przyciągnięcie

Fala uderzeniowa

Fechmistrzyni (umiejętność pasywna)

Zmysł przetrwania (umiejętność pasywna)

Opis: [brak danych]

Misja lojalnościowa

Peebee zwabia Rydera i innego członka drużyny do jednej z kapsuł ratunkowych Burzy, odpalając ją bez pytania, kierując się z nimi na wulkaniczny świat w celu zbadania tajemniczego sygnału Porzuconych.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Pelessaria_B%27Sayle
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.