Vetra Nyx | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Vetra Nyx

Krótki opis: Przetrwanie na nieprzyjaznej planecie pełnej przemytników i najemników wymaga cwaniactwa, łatwości przystosowania się do sytuacji i sprytu. Te cechy przydają się też Vetrze w Andromedzie. Na własnej skórze przekonała się, jak ważne jest, żeby ktoś ci pomagał. Zrobi wszystko dla rodziny i tych, których uzna za swoich przyjaciół. Jest zdania, że więzy rodzinne są ważniejsze niż wyruszenie w podróż w głąb galaktyki. Możliwe bliskie relacje z obojgiem bliźniąt Ryderów.

Historia: Vetra spędziła większość swojego wczesnego życia na Palavenie. Jednak zanim mogła wejść do obozu dla rekrutów swojego ojca, byłego szanowanego członka wojsk turian, zabrał ją i jej siostrę, Sid, na bieg z powodów, które nigdy nie zostały w pełni wyjaśnione. Kiedy Vetra miał 16 lat, a Sid była ledwie maluchem, ich ojciec zniknął. Vetra nigdy więcej go nie widziała i musiała o nim zapomnieć, by wychować Sid. Siostry skakały z gromady do gromady, w których Vetra mogła pracować, gdzie tylko się dało.

Andromeda stanowiła ogromne zagrożenie dla Vetry, ale była to również szansa na budowę nowego, a może i normalnego życia, dla niej i jej siostry. Ponieważ wraz ze stanem gromady Helejosa, marzenia Vetry i Sid są zagrożone rozpadem, Vetra obiecuje, że skorzysta ze wszystkich swoich doświadczeń, aby tego uniknąć. Należy do drużyny pionierskiej Rydera.

— Mass Effect: Andromeda—

Imię: Vetra
Nazwisko: Nyx
Przydomki: brak
Rasa: Turianka
Wzrost: 198 cm
Waga: 95 kg
Wiek: [brak danych]
Przynależność: Inicjatywa Andromeda
Status: żyje
Miejsce pobytu: Palaven; było ich zbyt wiele, żeby policzyć; galaktyka Andromeda; pokład statku Burza (po dołączeniu do drużyny Rydera)
Poziom zagrożenia: średni
Możliwość współpracy: nie

Umiejętności (Moce):

Pancerz energetyczny

Strzał wstrząsowy

Turbodoładowanie

Turiańska przemytniczka (umiejętność pasywna)

Ekspertka od obrony (umiejętność pasywna)

Opis: [brak danych]

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Vetra_Nyx
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.