Scott Ryder | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Scott Ryder

Krótki opis: Syn Aleca Rydera. Dołączył do Inicjatywy Andromeda wraz z ojcem i siostrą bliźniaczką, otrzymując miejsce w drużynie pionierskiej, która ma za zadanie znalezienie domu dla ludzkości w odległej Andromedzie o 600 lat w przyszłość.

Historia: Urodził się w 2163 roku na Cytadeli. Ukończyła szkolenie w programie N7 z pomocą ojca. Dołączył do wojsk Systemów Przymierza i został przydzielony do najbliższego posterunku niedaleko Stacji Arkturus, nadzorując Przekaźnik 202.

Najważniejsza droga do Arcturusa, ten przekaźnik masy prowadzi do ogarniętej konfliktem przestrzeni oraz posiada przykrą reputację. Scott był potrzebny do ochrony Arkturusa, jak również stał w linii, gdy inni zmierzali ku fortunie i chwale.

— Mass Effect: Andromeda—

Imię: Scott
Nazwisko: Ryder
Rasa: Człowiek
Wiek: 22 lata
Przynależność: Systemy Przymierza, Inicjatywa Andromeda
Status: żyje
Miejsce pobytu: galaktyka Andromeda, pokład statku Burza
Poziom zagrożenia: mały
Możliwość współpracy: nie

Opis: Po przybyciu Hyperiona do Gromady Helejosa, gwałtowne zderzenie z chmurą energii nad Habitat 7 powoduje chwilową utratę grawitacji, powodując uszkodzenia systemów okrętowych. Kapsuła kriozastojowa Sary jest również uszkodzona w wyniku zderzenia, co powoduje jej opóźnione przebudzenie.

Ciekawostki

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Scott_Ryder
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.