Flett | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Flett

Opis

Flett

Większość gatunków nie jest w stanie żyć na planecie Flett, ale vorche z Krwawej Hordy mają tu swoje ośrodki reprodukcyjne i treningowe. Gęsta atmosfera składa się prawie wyłącznie z azotu i nie ma w niej tlenu, co dla vorchów nie stanowi zagrożenia. Ich najemnicy i kandydaci na najemników potrzebują jedynie dostaw żywności i wody. Trenują z niemal religijną żarliwością, aby móc pokonać lub zabić każdego, z kim kompania jest w danej chwili skonfliktowana.

OSTRZEŻENIE DLA PODRÓŻNYCH: Porty kosmiczne Fletta to w pełni zależne placówki kompanii najemników Krwawej Hordy, korporacji, przeciw której toczą się liczne dochodzenia dotyczące najpoważniejszych przestępstw. Cywilom zdecydowanie odradza się podróże w te okolice.

Najważniejsze informacje

Nazwa: Flett
Lokalizacja: Mgławica Orła – Malgus
Przynależność: Trawers Attykański

Odległość orbitalna: 1,2 j.a.
Okres orbitalny: 1,5 ziemskiego roku
Współczynnik Keplera: 0.768
Promień: 5623 km
Długość dnia: 48,2 ziemskiej godziny
Ciśnienie atmosferyczne: 2,49 atm
Temperatura na powierzchni: 16 °C
Grawitacja na powierzchni: 0,7 G
Masa: 0,54 masy Ziemi
Satelity: brak danych

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Flett
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.