Klencory | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Klencory

Opis

Klencory

Mass Effect

Klencory to skalisto-lodowa planeta z atmosferą składającej się z chloru i argonu. Jej zamrożona powierzchnia składa się głównie z potasu oraz złóż żelaza.

Klencory słynie z tego, że została wzięta w posiadanie przez ekscentrycznego volusjańskiego miliardera Kumuna Shola. Twierdzi on, że dostąpił wizji nadistoty, która kazała mu szukać na Klencory „zaginionych krypt istot ze światła”. Te istoty choć zostały ponoć stworzone u zarania dziejów, by chronić organiczne życie przez syntetycznymi, „maszynowymi diabłami”.

Kosztowne prace wydobywcze prowadzone przez Shola na toksycznej powierzchni Klencory zajęły już dwadzieścia lat. Żaden rząd nie cenił sobie tego świata na tyle, by wypędzić zeń mała armię najemników Shola.

Mass Effect 3

Klencory to skalisto-lodowa planeta z atmosferą na bazie chloru i argonu. Jej zamrożona powierzchnia składa się głównie z potasu oraz złóż żelaza.

Klencory jest słynna ze względu na osobę swojego posiadacza, ekscentrycznego voluskiego miliardera Kumuna Shola. Jego wyśmiewane niegdyś wizje „istot światłości” broniących życia organicznego przed syntetycznymi „maszynowymi diabłami” nie wydają się ostatnio aż tak szalone. Planeta i prywatna armia najemników miliardera są solidnie przygotowane na potencjalny najazd zombie; najprawdopodobniej nie pomoże im to jednak w obronie przed orbitalnym bombardowaniem Żniwiarzy, którzy przelecą tędy w drodze do ważniejszego celu.

Najważniejsze informacje

Nazwa: Klencory
Lokalizacja: Pogranicze Keplera – Newton
Przynależność: Trawers Attykański

Odległość orbitalna: 7,5 j.a.
Okres orbitalny: 20,6 ziemskiego roku
Współczynnik Keplera: 0,994
Promień: 7677 km
Długość dnia: 18,3 ziemskiej godziny
Ciśnienie atmosferyczne: 1,01 atm
Temperatura na powierzchni: -109 °C
Grawitacja na powierzchni: 0,82 G
Masa: 1,179 mas Ziemi
Satelity: brak danych

Tekst badania

  • „Skany planety Klencory wykryły kokpit volusjańskiego statku handlowego. Nie ma śladu po reszcie konstrukcji, ale oddział ratunkowy znalazł jedno z pism Matki Dilinagi w systemach statku.”

Przydziały

Update by (c) Lord Wader

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Klencory
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.