Mindoir | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mindoir

Ludzka kolonia rolna w Trawersie Attykańskim, Mindoir został najechany w 2170 przez batariańskich handlarzy niewolników, którzy wyrżnęli większość kolonistów. Ci nieszczęśliwcy, którzy mieli zaraz umrzeć, poddani zostali operacji wszczepienia przerażających implantów czaszkowych, które batarianie wykorzystywali do kontrolowania ludzi. Przymierze wysłało wojska do zabicia batarian, ale ich obrona była zbyt silna. Żołnierze zostali przyparci do muru, zmuszeni do oglądania cierpienia kolonistów, ale do których nie mogli się dostać. Okrucieństwa dokonane na Mindoirze mogły być batariańskim odwetem na agresywną kolonizację światów ludzkości na Pograniczu Skylliańskim.

Mass Effect

Jeżeli Shepard ma pochodzenie historyczne jako kolonista, komandor urodził/a się w rodzinie rolniczej na Mindoir, a gdy miał/a szesnaście lat, przybył najazd batariańskich niewolników. Przyjaciele Shepard/a i krewni zostali zabici, ale Shepard przeżył/a i został/a uratowany/a przez patrol Przymierza. Shepard może spotkać innego ocalałego z Mindoiru, dziewczynę o imieniu Talitha, która cierpi na Syndrom sztokholmski po tym, jak żołnierze zabili jej batariańskich „mistrzów”.

Jeżeli Shepard ma pochodzenie historyczne jako wychowany w przestrzeni, matka Sheparda i jej przyjaciel, porucznik Ernesto Zabaleta służą na lotniskowcu SSV Einstein, który odpowiedział na najazd na Mindoirze. Okrucieństwa, jakie zadali łowcy na swoich ofiarach spowodowały, że Zabaleta został dotknięty zespołem stresu pourazowego, który Shepard może później mu pomóc wyleczyć.

Jeżeli Shepard ma pochodzenie historyczne jako bohater, oficer Eddie Lang wspomina, że ​​gdy Shepard otrzymał Gwiazdę Terry za akty heroizmu na Elizjum, widział transmisję z uroczystości na Mindoirze, wspominając, że osiedla na Mindoir zostały odbudowane.

Mass Effect 2

Mindoir ma regularny transport promowy na trasie z Nos Astry na Illium. W związku z wydarzeniami, jakie miały ostatnio miejsce, kilka ludzkich kolonii zostało zaatakowanych, trasa jest anulowana do odwołania. Jeżeli Shepard ma pochodzenie historyczne jako kolonista, nadawane wiadomości ujawnią, że Mindoir zdobył prawo do korzystania z podobieństwa Sheparda na swojej kolonialnej pieczątce.

Mass Effect 3

Podczas misji zbadania proteańskiego artefaktu na Eden Prime, jeżeli Shepard ma pochodzenie historyczne jako kolonista, drużyna prowadzi pogawędki o tym, jak wiele ludzie z Eden Prime przeszli, podczas pierwszego ataku gethów, a teraz podczas okupacji Cerberusa. Kontynuując dalej rozmowę mówią, że ludzie są silni i odbudują to wszystko, na co Shepard zripostuje: „Odbudowano Mindoir. Nie był taki sam.”

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Mindoir
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.