Nodacrux | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nodacrux

Opis

Nodacrux

Nodacrux to tętniący świat z dużą ilością wody, umiarkowanym klimatem, gęstą azotowo-tlenowo atmosferą i bogatym ekosystemem. Wydawać by się mogło, że jest idealny do życia. Stosunkowo wysoki procent tlenu sprawia, że ludzie mają dużo energii i są pełni życia, choć jest też powodem tego, że insekty rozrosły się do zastraszających rozmiarów.

Jednak Nodacrux jest przypadkiem „prawie, ale nie do końca”. Burze z piorunami występują równie często, co na Ziemi, ale w gęstszej i bogatej w tlen atmosferze planety Nodacrux są one ogłuszające i powodują nieustające pożary. Jeszcze gorsze są duże, wszechobecne kępy pyłków, które unoszą się w powietrzu. Zarówno u ludzi, jak i innych gatunków oddychających tlenem powodują one poważne, nierzadko śmiertelne reakcje alergiczne

Najważniejsze informacje

Nazwa: Nodacrux
Lokalizacja: Morze Rdzawe – Wostok
Przynależność: Wewnętrzna Przestrzeń Rady

Odległość orbitalna: brak danych
Okres orbitalny: 3,6 ziemskiego roku
Współczynnik Keplera: brak danych
Promień: 5988 km
Długość dnia: 22,2 ziemskiej godziny
Ciśnienie atmosferyczne: 2,63 atm
Temperatura na powierzchni: 23 °C
Grawitacja na powierzchni: 0,9 G
Masa: 0,787 masy Ziemi
Satelity: brak danych

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Nodacrux
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.