Trebin | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Trebin

Opis

Trebin

Trebin to skromny skalisty świat, którego atmosfera składa się z azotu i argonu. Powierzchnia składa się głównie z niklu ze złożami srebra.

Środowisko planety jest względnie umiarkowane, ale rzadkie występowanie wody i innych podobnych substancji sprawiło, że nie doszło do rozwoju biosfery. Korporacja ExoGeni przeprowadziła ostatnio próbne uderzenie komety złożonej z wodnego lodu w powierzchnię planety. Był to pierwszy krok w kierunku zagęszczenia atmosfery i wprowadzenia do środowiska wody.

Zespół badawczy przebywa na powierzchni i zajmuje sie monitorowaniem efektów geologicznych i meteorologicznych tego próbnego uderzenia. Większość uwolnionej wody pozostaje w formie oparu atmosferycznego, ale utworzyły się już gęste warstwy chmur. Wszystko wskazuje na to, że ten jałowy świat niebawem ujrzy swój pierwszy deszcz. Postępy czynione przez zespół badawczy są wstrzymywane przez częste usterki mechaniczne i komputerowe w ich satelitach GPS.

Najważniejsze informacje

Nazwa: Trebin
Lokalizacja: Hades Gamma – Anteusz
Przynależność: Przestrzeń Systemów Przymierza

Odległość orbitalna: 1,0 j.a.
Okres orbitalny: 1,1 ziemskiego roku
Współczynnik Keplera: 0.826
Promień: 5489 km
Długość dnia: 41,8 ziemskiej godziny
Ciśnienie atmosferyczne: 0,84 atm
Temperatura na powierzchni: 8 °C
Grawitacja na powierzchni: 0,86 G
Masa: 0,632 mas Ziemi
Satelity: 2

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Trebin
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.