Bekke | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Bekke

BekkeBekke jest planetą w Otchłani Nemejskiej i kluczową planetą w Mass Effect Galaxy. Kolonia górnicza, prawdopodobnie kontrolowana przez batarian. Miranda Lawson wysyła Jacoba Taylora w celu zbadania Bekke po wysłuchaniu informacji od jej źródeł, które mówią, że zbierała się tam armia batarian.

Mass Effect Galaxy

Gdy Jacob i jego ekipa przybywają na Bekke, statek natychmiast jest ostrzeliwany, podczas gdy Miranda odbiera dziwne odczyty z planety. Jacob toruje im drogę do placówki, ale zaczyna mieć mdłości i zawroty głowy.

Jacob wkrótce odkrywa to, czego bronią batarianie, ogromny zasób pierwiastka zero, które jest niewłaściwie przechowywany. Im bliżej pierwiastka zero, Jacob czuje się gorzej, za to czasowo zwiększając swoje biotyczne zdolności. Po wyeliminowaniu batarian, Jacob załadowuje pierwiastek zero na statek i opuszcza planetę, zanim skutki wystawienia na pierwiastek zero będą jeszcze gorsze.

Mass Effect 2

Batariański barman na Omedze wspomina o wydarzeniach na Bekke, podając powód śmierci jego „rodziny” jako przyczynę zatruwania ludzkich klientów baru. Jeśli Miranda i Jacob są obecni podczas konfrontacji, będą bronić tego, co miało miejsce na Bekke.

Misja

  • Misja: Batariańska armia
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Bekke
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.