Logasiri | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Logasiri

Logasiri

Opis

Logasiri jest planetą o bogatej w węgiel powierzchni i śladowej atmosferze CO2 i helu. Właściwie niewiele się różni od węglowej asteroidy. Na powierzchni jest wystarczająco chłodno, by występowała tam płynna woda, która jednak gwałtownie wysycha, ponieważ straciła masę krytyczną potrzebną do utrzymania samoczynnego cyklu hydrologicznego.

Jednak batarianie i tak skolonizowali ten świat, zmuszając niewolników do pracy w swoich kopalniach i na obszarach rolniczych. Praca jest ciężka i wycieńczająca, nawet mimo słabej grawitacji. Historie opowiadane przez niewolników z Logasiri są straszniejsze niż relacje z innych części gromady. Najbardziej znana mówi o niejakim Silparonie, który w ciągu standardowego galaktycznego roku zamęczył na śmierć 420 zmuszanych do pracy niewolników, a potem przerobił ich ciała na kompost do swoich szklarni. W końcu został otruty przez swoją żonę, ale jego cień – i sposób prowadzenia interesów – nadal unosi się nad tą nieszczęsną planetą.

Najważniejsze informacje

Nazwa: Logasiri
Lokalizacja: Mgławica Omega – Batalla
Przynależność: Układy Terminusa

Odległość orbitalna: 0,6 j.a.
Okres orbitalny: 0,5 ziemskiego roku
Współczynnik Keplera: 0.864
Promień: 5017 km
Długość dnia: 49,7 ziemskiej godziny
Ciśnienie atmosferyczne: śladowe
Temperatura na powierzchni: 56 °C
Grawitacja na powierzchni: 0,5 G
Masa: 0,307 masy Ziemi
Satelity: brak danych

Kolonia

Rasa zamieszkująca: Batarianie

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Logasiri
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.