Pola Ferrisa | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Pola Ferrisa

Pola Ferrisa to ludzka kolonia w Układach Terminusa. Kolonia ta znajduje się w pobliżu Nowego Kantonu. Brat załoganta Hadleya mieszka na tej kolonii.

Pod koniec 2185 r. Zbieracze porywają kolonistów z planety. Śledztwo na kolonii nie wykazało żadnych oznak życia kolonistów.

Normandia SR-2: Reakcje załogi

Reakcje wśród załogi mówią podczas rozmów, jak blisko lub nie załoga była względem siebie, zwłaszcza w świetle małej liczby załogi na pokładzie statku kosmicznego. Załogant Matthews, który pracuje obok załoganta Hadleya, rozpoznaje natychmiast znaczenie kolonii swojego przyjaciela i wyraża swoje poparcie i sympatię. Na następnym pokładzie załogantka Goldstein ma potwierdzenie od swojego przyjaciela, członka załogi Hawthorne’a, że Hadley miał brata w kolonii i obydwoje wyrażają swoje oburzenie z powodu utraty kolonii. I w końcu, nikt z inżynierów, Kenneth Donnelly lub Gabriella Daniels, nie wspomina brata Hadleya lub znaczenia kolonii dla Hadleya, ale również obydwoje wyrażają swoje oburzenie z powodu utraty kolonii.

Mass Effect 3

Podczas rozmów ze Stevem Cortezem w Zatoce promowej okazuje się, że jego mąż stacjonował na Polach Ferrisa, gdy Zbieracze uprowadzili kolonię w 2185.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Ferris_Fields
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.