Tortuga | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Tortuga

TortugaTortuga jest planetą w Otchłani Nemejskiej. Podobnie jak niesławna Tortuga w XVII wieku, działa jako miejsce dla piratów, złodziei, przemytników i handlarzy niewolników do picia, wymian i szczycenia się. Wygląda na to, że w pewnym momencie produkcji, na powierzchni miała być misja w Mass Effect Galaxy odbywająca się w mieście. Tortuga wydaje się być jedną z bardziej silnie strzeżonych planet w Otchłani Nemejskiej, w porównaniu do światów takich jak Bekke.

Mass Effect Galaxy

Podczas wydarzeń w Mass Effect Galaxy, Jacob spotyka jednego z kontaktów Mirandy Lawson na Tortudze, salarianina imieniem Ish. Ish przekazuje Jacobowi kody dostępu do zamkniętej części posiadłości należącej do Illo Nazario, turiańskiego handlarza bronią powiązanego z batarianami.

Gdy Jacob dociera do Nazaria, jest śmiertelnie chory, batarianie używali go do testowania wirusa będącego bronią. Jacob zbiera lekarstwo z pomocą Nax i Bathy i podaje ją Nazario. W zamian, Jacob otrzymuje informacje, że Jath’Amon jest prawdziwym mózgiem planowanego ataku batarian na Cytadelę.

Misja

  • Misja: Szumowina i łajdak
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Tortuga
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.