Akuze | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Akuze

Akuze to ludzka kolonia na obrzeżach przestrzeni Systemów Przymierza. W 2177, Akuze było we wczesnych etapach kolonizacji, gdy utracono wszelki kontakt z zespołem pionierskim. Jednostka żołnierzy Przymierza została następnie wysłana w celu zbadania, ale znaleziono tylko nienaruszoną osadę i nikogo żywego. Gdy jednostka założyła obóz na noc, zostali złapani w pułapkę miażdżypacz. Nie wiedząc, z czym mieli do czynienia, jednostka została wybita niemal do ostatniego żywego człowieka; pięćdziesięciu żołnierzy zginęło, a tylko jednemu udało się z powrotem dostać do strefy lądowania żywym.

Mass Effect

Jeżeli komandor Shepard ma profil psychologiczny Przetrwanie, komandor był jedynym znanym żołnierzem, któremu udało się wydostać z Akuze żywym. Jeżeli Shepard spotka Oficera Eddiego Langa na Cytadeli z tym profilem psychologicznym, Lang skomentuje pomnik na Akuze i całą sekcję poświęconą komandorowi, co sugeruje, że kolonia Akuze przetrwała masakrę miażdżypaszcz, a przynajmniej, że nowa osada powstała w tamtym miejscu.

Shepard może później się dowiedzieć, że poza nim był jeszcze inny ocalały, kapral Toombs, który twierdzi, że ta rzeźnia na Akuze nie była wypadkiem. Według Toombsa, zdradziecka grupa tajnych oddziałów Cerberus celowo zastawiła pułapkę w postaci miażdżypaszcz, do zbadania istot i zobaczenia, jak jednostka zareaguje.

Mass Effect 2

Jeżeli komandor Shepard ma profil psychologiczny Przetrwanie, są podawane wiadomości o powstającym na Akuze Pomniku Sheparda i że po usunięciu z tego miejsca wszystkich miażdżypaszcz, odbędzie się uroczyste odsłonięcie przez admirał Steven Hackett zaplanowane na rok 2186.

Jeżeli Shepard uratował Toombsa w Mass Effect, komandor otrzyma wiadomość z pogróżkami od niego o nowym sojuszu Sheparda z Cerberusem.

Mass Effect 3

Jeżeli komandor Shepard ma profil psychologiczny Przetrwanie, można znaleźć nagrania na stacji Cronos, pokazujące naukowca Cerberusa zwracającego uwagę Człowiekowi Iluzji, że to Cerberus spowodował incydent na Akuze, potwierdzający oryginalne roszczenia kaprala Toombsa.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Akuze
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.