Tiptree | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Tiptree

Tiptree była małą kolonią ludzką, która została zaatakowana przy użyciu niewielkiej siły przez Żniwiarzy. Została tam wysłana jednostka komandosek asari, by ewakuować ją krótko po rozpoczęciu inwazji Żniwiarzy w 2186, zabierając kolonistów z całego kontynentu, zanim zwiadowcy w postaci Zombie i Grasantów nie wylądują. Większość tego zespołu została zabita.

Ocalała z zespołu asari, Aeian T’Goni, doznała zespołu stresu pourazowego po doświadczeniu naocznie rzezi ludzkich rolników przez Neairę, współtowarzyszkę z zespołu komandosek asari, która została zamieniona w Banshee podczas ewakuacji. Gdy Neaira mordowała rolników, nieuzbrojona Aeian uciekła na wzgórza z ludzką dziewczynką o imieniu Hilary, która powiedziała T’Goni, że chce zostać pilotem, na co T’Goni odpowiedziała „chyba miała 15 lat”. Pozostali ocaleni ludzie z kolonii zostali schwytani przez siły Żniwiarzy i uwięzieni w gospodarstwie. Hilary próbowała ich uwolnić, ale jeńcy zostali zaindoktrynowani i zwrócili się przeciwko niej, więc T’Goni musiała ich pozabijać, aby zapobiec ich przemianie w Zombie lub zaindoktrynowanych szpiegów. Była również zmuszona do zabicia Hilary, która jęczała po złamaniu nogi zagrażając ujawnieniu swojej kryjówki.

Kilka statków ewakuacyjnych przewożących głównie dzieci, które zostały wysłane z kolonii przez ich rodziców przed atakiem, było w stanie uciec z Tiptree, przybywając na kolonie salarian.

Tiptree była domem Jokera i obecną siedzibą jego ojca i 15-letniej siostry Hilary.

Ciekawostki

  • Jedyne pojawienie się Tiptree w grze jest w postaci hologramu, które Joker pokazuje w Mass Effect 3. Hologram ukazuje również, że wokół planety wydaje się krążyć duży księżyc.
  • Scenarzysta Patrick Weekes odkrył w rozmowie na Twitterze, że Hilary, która zabiła Aeian, była w rzeczywistością młodszą siostrą Jokera.
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Tiptree
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.