Stacja heretyków | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Stacja heretyków

Opis

Stacja-heretykowTa stacja kosmiczna, niegdyś zwana przez quarian „Haratar”, została niemal doszczętnie rozebrana przez uciekającą Wędrowną Flotę, kiedy 300 lat temu opuszczała Mgławicę Perseusza. Stacja, z której został właściwie tylko metalowy szkielet, do 2050 roku została usunięta z map gwiezdnych.

Odczyty wskazują, że stacja została odbudowana i ulepszona, co musiało wymagać wielkiego wysiłku i co najmniej dziesięciu lat pracy. Sugeruje to, że już przed niesławnym atakiem na Eden Prime poza mgławicą musiały już przebywać jakieś gethy. Stacja potrzebowała jedynie źródła paliwa i w związku z tym mogła tu istnieć w ukryciu już znacznie wcześniej, nie ściągając na siebie uwagi ani mieszkańców jałowych planet wokół Tassrah, ani niedomyślających się niczego elkorów z układu Salahiel.

Stacja heretyków, jak określa ją Legion, mieści rdzeń danych gethów, który jest w stanie nadawać na ogromną odległość dzięki projekcji laserowej. Na stacji zgromadzone jest około 6,6 miliona kopii oprogramowania gethów, z których większość jest przechowywana w formie niematerialnej na serwerach i w razie potrzeby zgrywana na ruchome platformy. Populacja owych platform to około 2,4 miliona.

Najważniejsze informacje

Nazwa: „Stacja Heretyków”
Lokalizacja: Masyw Feniksa – Morze Burz
Przynależność: Układy Terminusa

Dane szczegółowe
Całkowita długość: 20,5 km
Całkowita szerokość: 11,3 km
Całkowita wysokość: 11,3 km
Grubość zewnętrznego pancerza: 8 m
Waga brutto: 1,55 miliarda ton metrycznych
Populacja: 6,6 miliona kopii, 2,4 miliona platform, z których w magazynach jest 1 milion

Żródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Heretic_Station
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.