Bunkier Arii | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Bunkier Arii

BunkierArii

Bunkier Arii mieści się na pokładzie D na Omedze. Podczas kampanii Arii T’Loak na rzecz wyzwolenia Omegi spod sił okupacyjnych Cerberusa prowadzonych przez Olga Petrovsky’iego, bunkier służy jako kwatera główna Arii. Jest bogaty w zaopatrzenie, posiada niezależne źródło zasilania od reszty Omegi, dysponuje również potężną obroną i tajnym hangarem oraz zapewnia dostęp do kluczowych obszarów stacji poprzez sieć tajnych tuneli i korytarzy. Posiada również szafkę na pancerze i stację modyfikacji broni; w późniejszym czasie Harrot ponownie otwiera tam swoje emporium.

Gdy Generał Petrovsky podsłuchuje monolog Arii, w którym wspomina o lokalizacji bunkra, wysyła kolejne fale żołnierzy Cerberusa, aby go zdobyć. Początkowo bunkier trzyma wszystko na dystans przez zewnętrzne wieżyczki obronne, ale gdy Aria rekrutuje Szpony do swoich celów, główne wejście do bunkra jest zagrożone i zostaje dodatkowo uszczelnione. Aria i jej oddziały opuszczają bunkier za pośrednictwem tuneli dostępowych w celu ostatecznej ofensywy okupowanych przez Cerberusa Zaświatów, gdzie następuje ostateczna konfrontacja z Petrovskym.

Misje

 • Misja: Omega: Aria T’Loak
 • Misja: Omega: Pomóż hakerce
 • Misja: Omega: Pomóż Harrotowi
 • Misja: Omega: Pomóż mechanikowi

Ciekawostki

 • Wewnątrz bunkra, w tle słychać rozmawiającą przez komunikator asari z postacią o imieniu Ruck, która zaginęła w kontrolowanym przez Cerberusa terytorium. Postać o tym samym imieniu, która również zagięła na terytorium wroga pojawia się w inne produkcji BioWare, Dragon Age: Origins.
 • Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Aria's_Bunker
  Komentarze i pingowanie są zablokowane.
  

  Komentarze zablokowane.

  
  Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

  © 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

  Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.