Laboratorium dr Brysona | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Laboratorium dr Brysona

Laboratorium Brysona - m. galaktykiLaboratorium dr Brysona to miejsce w Prezydium na Cytadeli. Jest to prywatna rezydencja dr Garreta Brysona, jak również centrum operacyjne Specjalnej Grupy Aurora Przymierza – zespołu badawczego kierowanego przez dr Brysona. Admirał Hackett w swojej wiadomości do komandora Sheparda, wydaje mu rozkaz, by odwiedził laboratorium Brysona i pomógł mu w badaniach.

Laboratorium to jeden wielki bałagan danych badawczych związanych z pozwoleniem Brysona na badanie wszelkich potencjalnych poszlak i tropów na temat Lewiatana. Zdjęcia są dosłownie wszędzie, nawet powyżej wzrostu człowieka. W jednym z pomieszczeń laboratorium znajduje się mapa galaktyki, z można skorzystać i dzięki której można zaznaczyć potencjalne tropy, które zostały znalezione w danych rozproszonych w całym laboratorium. Obok, za szklaną szybką stoi artefakt protean i tajemniczy kulisty artefakt oraz przylegający do szklanej szyby, terminal z datapadem zawierający dziennik audio. Przed mapą galaktyki jest stół, na którym leżą kości, mikroskop, urządzenie z plikiem danych zawierający analizy kulistego artefaktu, ekrany powyżej głowy i odciętą głowa zombie, który krzyczy, kiedy wejdzie w interakcje z graczem i wybucha, gdy zbyt wiele razy gracz będzie się jej uprzykrzać.

Na prawo od drzwi stojąc plecami do mapy galaktyki są dwa ekrany komputerowe z danymi odnoszącymi się do przestępstw, w których sprawcy mieli zaniki pamięci. Przed komputerami i po lewej stronie mapy galaktyki jest schowek, który zawiera różne rekwizyty do badań na planetach oraz następne ekrany z danymi.

Laboratorium Brysona - plezjozaurPomieszczenie w sąsiedztwie pokoju z mapą galaktyki jest większe i zawiera jeszcze więcej bałaganu. W pomieszczeniu pod sufitem wisi skamieniały plezjozaur, pod nim biurko z informacjami dotyczącymi dawnych ruchów raknii i rysunek jednej z córek Brysona, Ann. Na innym biurku pod szkieletem leżą datapady ze specyfikacjami projektu oraz porównania między Torianem i Lewiatanem, a przy biurku stojącym przy ścianie jest ściana z obserwacjami stworzeń, które pokazują dodatkowe dane, gdy przesączy się przez nie inne spektrum światła. Miejsce przy ścianie ze zdjęciami istot jest zarezerwowane do studiowania próbek geologicznych zawierające ślady pierwiastka zero.

Droga prowadząca do drzwi za zewnątrz zawiera jeszcze więcej zdjęć i książek, kanapę, stanowisko komputerowe z zaszyfrowanymi danymi projektu i przede wszystkim pamiątkę po Suwerenie, gdy rozpoczął inwazję na Cytadelę: fragment Żniwiarza.

Laboratorium Brysona - sypialniaJednakże, laboratorium nie jest bez wygód. Na piętrze znajduje się sypialnia, łazienka bezpośrednio pod nią. W sypialni można znaleźć dzienniki audio potwierdzające współudział Hegemonii Batarian w zniknięciu Lewiatana z Dis, a także wideo dziennik Ann Bryson. W pokoju jest wiele przedmiotów i rzeczy osobistych o wartości sentymentalnej, takie jak rysunki Ann, gdy miała dziewięć lat. W łazience nie ma znaczących rzeczy, ale w pobliżu drzwi znajduje się malunek wykonany na kamieniu, z interpretacją czegoś namalowanego przez kogoś w Mgławicy Pylosa.

Misje

  • Misja: Cytadela: Dr Bryson
  • Misja: Cytadela: Lewiatan I
  • Misja: Cytadela: Lewiatan II
  • Misja: Lewiatan: Znajdź Ann Bryson
  • Misja: Cytadela: Lewiatan III
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Dr._Bryson's_Lab
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.