Dzielnica Kima | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Dzielnica Kima

Dzielnica Kima jest jedną z dzielnic Omegi. Przede wszystkim jest ona znana jako lokalizacja bazy Archanioła. Kima graniczy z Dzielnicą Gozu.

Baza Archanioła

Baza Archanioła mieści się w trzypoziomowym budynku. Dostęp do niego jest możliwy z środkowego poziomu przez most lub z niższego poziomu przez tunele. Na środkowym poziomie znajdują się salon i kuchnia, za to na niższym poziomie, lub też w piwnicy, znajduje się pomieszczenie gospodarcze i garaż. Trzy tunele prowadzące do piwnicy są wyposażone w panele awaryjnego sterowania osłonami.

Historia tego obiektu przed przebudową przez Archanioła jest nieznana. Od połowy 2185 roku Archanioł używa budynku jako siedziba swojej grupy mścicieli. Główną zaletą tego miejsca jest to, że każdy, kto się zbliża, będzie musiał przejść przez most, a jeżeli jest to wróg, może on zostać zabity przez snajpera. Jednak, ku rozczarowaniu Archanioła, most ten okazuje się być mieczem obosiecznym, gdy dowiaduje się, że jego zespół został unicestwiony, a on sam jest zmuszony przyjąć schronienie w obiekcie. Jeżeli spróbuje pozostawić miejsce, Archanioł zginie.

Ciekawostki

  • Identyfikator stacji dla tej dzielnicy to 776.
  • Dziewięciu z jedenastu mścicieli jest przykrytych folią w budynku jako forma pochówku. Czterech jest w głównej sali na środkowym poziomie, dwójka w sypialni na piętrze, a trójka w pomieszczeniu na balkonie. Jako że Sidonis zdołał uciec przed masakrą, miejsce jego pobytu pozostaje nieznane.
  • W garażu zaparkowanych jest kilka pojazdów . Symbol garażu jest taki sam, jak ten stosowany przez Rodam Expeditions i na Noverii; przedstawia on przód promu.
  • Z przodu obiektu znajduje się duży znak. Można z niego przeczytać: Witamy – Dzielnica B. Nie jest do końca jasne, czym jest Dzielnica B.
  • Kima mogła zostać nazwana od gatunku pająka, co jest prawdopodobne biorąc pod uwagę, że baza Archanioła jest pułapką, z której jego wrogowie nie uciekną.
  • Dzielnica jest niedostępna dla gracza po ukończeniu misji Akta: Archanioł.
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Kima_District
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.