Sympatyczny varren wędruje z domu do domu, zmieniając życie | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Sympatyczny varren wędruje z domu do domu, zmieniając życie

Tygodnik Cytadeli, Styl życia

Mieszkał na Tuchance, na Illium i na Cytadeli. Walczył w walkach na arenie, wspierał drellskie dzieci z wczesną fazą Syndromu Keprala jako zwierzęcie terapii, i był nawet, przez krótki okres czasu, współprzewodniczącym Kombinatu Elkoss. Jego obecne imię-z-pomiotu to Książę Grimrender z Gembatu, a w raporcie śledczego, poznamy życie tego sympatycznego varrena, który dotykał-i-zmieniał.

Pierwsze pojawienie się Grimrender wśród ludzi było na kolonii Feros, gdzie był, według raportów, jednym z niewielu przyjaznych varrenów. „Jechaliśmy przez ciemne połaty, gdy nagle zaatakowały nas gethy,” zauważa kolonista Davin Reynolds, „wielu z nas czuło się jakby zostali odłączeni, jakbyś nie wiedział, jak rozmawiać ze siebą. Nie byliśmy nawet pewni tego, czy kolonia przetrwa. Byliśmy na polowaniu po jedzenie i wpadłem na tego varrena. Byłem pewien, że będzie mnie atakować, ale to po prostu przytulił mnie za rękę i zaprowadził mnie do swojego martwego alfa-varrena, którego nie udało mi się znaleźć wcześniej-nie wyobrażam sobie, kto go zabił. W porządku, wiedziałem, że tej kolonii się uda.”

Grimrender później przebywał na Tuchance, gdzie kupiec, który nazywał się „Ratch”, wspomina go czule: „Straciłem większość swoich pieniędzy w transakcji na jakimś złym modelu Wyrzutni kolców Graal, miałem stracić swój sklep, a potem ten jeden varren warknął na mnie… a ja po prostu wiedziałem, że mam na niego postawić w następnej walce.” Grimrender ponoć wygrał mecz i stał się przyjazny dla osprzętu na Tuchance przez jakiś czas. Nawet po przejściu na emeryturę, Ratch poinformował, że Grimrender pomagał chronić jego sklep, ostrzegając go o atakach pyjaków w taki sposób, ze Ratch nie potrzebował pomocy przy odpędzeniu tych agresywnych padlinożerców. Grimrender podniósł także morale wśród zwiedzających, gryząc mięso pyjaków i maszerując za turystami wokół obozu.

Jego wyczyny po Tuchance stały się legendą. Grimrender ponoć ochraniał ocalałego z rozbitego statku quarian przez atakującymi varrenami dopóki nie przybyła pomoc, nauczył chciwego voluskiego handlowca znaczenie troski o swoich przyjaciół i pomógł zapewnić trochę inspiracji salariańskiemu naukowcowi, który miał kłopoty ze sklonowaniem wierzchowców dla krogan, mogących ich używać na planetach o wrogiej atmosferze.

Ostatnio Grimrender dotknął życia znanego biznesmena Thaxa Voraka, który wygrał konkursy z Grimrenderem w pokaż-varrena. Thax zwierzył się, że varren dał mu nową perspektywę, a może nawet nową linię pracy. „Po moim wieczorze w który ingerował, skradziono mi jacht i rozbito go, a moje zdrowie zostało zagrożone, byłem przygotowany do podjęcia zdecydowanych kroków wobec osób w to zaangażowanych. Jednak, kiedy zobaczyłem, że mały Grimrender ciągnie nieszczęsnego człowieka – Richardsa, uwierzyłem – przez staw, brodzik z tymi małymi nogami… zdałem sobie sprawę, że nie było rzeczy ważniejszej, niż zemsta. Zdecydowałem nie zrobić czegokolwiek turianom, vorchin, a nawet atrakcyjnej młodej ludzkiej kobiecie. I wyznaję, że to duży krok dla mnie.”

Mimo, że jest teraz na emeryturze poza wystawowej, książę Grimrender z Gembatu, który dostał wiele imion na przestrzeni lat, nadal powinien znaleźć sposób, by być zajętym. W ostatnich raportach, varren został wprowadzony do stadniny McSorley’s Cloaca Margarine, mleczny varren, który jest obecnie w niebezpieczeństwie bankructwa… chyba że w szczególności mężny varren pomoże zmienić tam również życie.

Źródło: Lovable Varren Goes from Home to Home, Changing Lives | BioWare Blog
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.