CAT6 | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

CAT6

CAT6CAT6 to prywatna korporacja militarna, która wzięła swoją nazwę od „Kategorii 6” (ang. Category 6, przyp. LW), terminu używanego przez żołnierzy, których dyscyplinarnie zwolniono z Systemów Przymierza za niehonorowe zachowanie. Członkowie CAT6 są znani z bogatych kryminalnych kartotek oraz z nadużywania sterydów.

Najemnicy są znani z nazywania swoich oddziałów po ostrych przedmiotach. Przykładami są oddziały Rapier i Sztylet, a wśród nich elitarny kontyngent znany jako oddział Brzytwa.

Historia

Cytadela

W 2186, CAT6 jest wynajęte przez Tajemniczą postać, by zabić komandora Sheparda.

Tajemnicza postać, okazuje się być klonem Sheparda, ostatecznie porywa Normandię SR-2 wraz z armią CAT6. Klon instruuje najemników, by „spowolnić” oryginalnego Sheparda, ale temu udaje się dostać na pokład z własnym zespołem abordażowym. Można podsłuchać jednego z najemników, proszącego o wytłumaczenie rozkazu, który nie jest pewny, czy faktycznie dostali pozwolenie na zabicie Sheparda – facet obok niego odpowiada, że​​ klon tylko myśli o najemnikach jako o mięsie armatnim.

Nieuniknione starcie pomiędzy klonem, a oryginałem odbywa się w ładowni Normandii, a każdy wciąż żyjący najemnik stara zapewnienie wsparcie klonowi. Żadnemu z najemników, który walczył przeciwko Shepardowi nie udało się przeżyć, za wyjątkiem jednego – tego, który pilotował Normandię, który zostaje pokonany przez sondy bezpieczeństwa kierowane przez EDI.

Zasoby

Rodzaje najemników

  • Atlas
  • Ciężki CAT6
  • Snajper CAT6
  • Specjalista CAT6
  • Sonda dysrupcyjna
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/CAT6
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.