Opuszczony Żniwiarz | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Opuszczony Żniwiarz

Opis

Opuszczony ŻniwiarzWokół Mnemosyne orbituje długi na dwa kilometry statek, który niewątpliwie wygląda na Żniwiarza. W niektórych jego partiach można wykryć sygnatury mocy, ale są one wyjątkowo słabe jak na statek tej wielkości. Wygląda na to, że Żniwiarz podtrzymuje pole efektu masy, dzięki któremu nie zapadł się jeszcze w gwiazdę, jednakże w kadłubie widoczne są rozległe uszkodzenia, które nie zostały naprawione. Jedyny logiczny wniosek jest taki, że już dawno doszło do „śmierci” Żniwiarza lub przynajmniej jego funkcje zostały ograniczone do minimum.

Najważniejsze informacje

Nazwa: Opuszczony Żniwiarz
Lokalizacja: Hawking Eta – Thorne
Przynależność: Trawers Attykański

Misja

Cerberus odkrywa opuszczonego Żniwiarza i wysyła zespół badawczy kierowany przez dr Chandana, by go zbadać. Uważa się, że 37 milionów lat temu, nieznana rasa budząca strach w galaktyce wystrzeliła pocisk z akceleratora masy z niesamowitą prędkością i wycelowała w Żniwiarza, po czym go wyłączyła. Pocisk nadal będąc w ruchu, w końcu uderzył w planetę Klendagon, tworząc tam Wielki Rów. Śmierć tego Żniwiarza była prawdopodobnie ostatni aktem buntu nieznanej rasy przed ich nieuniknionym wyginięciem. Pomimo ogromnych zniszczeń, jakie poniósł Żniwiarz, mechanizm odpowiedzialny za indoktrynację nadal jest aktywny. Zespół Cerberusa nieświadomie uległ indoktrynacji, przekształcając się w zombie.

Człowiek Iluzja wysyła komandora Sheparda na Żniwiarza w celu zbadania, dlaczego zespół dr Chandany zaprzestał komunikacji i rozpoczyna szukanie Modułu identyfikacyjnego przyjaznego Żniwiarza / wrogiego, co pozwoliłoby Normandii bezpiecznie skorzystać z Przekaźnika Omega-4. Gdy Shepard wraz z drużyną dokonują abordażu na Żniwiarzu, bariery kinetyczne statku włączają się, zatrzymując ich na pokładzie. Bariery mogą być wyłączone tylko poprzez zniszczenie rdzenia statku, który będzie miał także wpływ na odłączenie pola efektu masy utrzymującego Żniwiarza przed upadkiem w głąb studni grawitacyjnej Mnemosyne. Walcząc z zombie stworzonymi z zespołu Cerberusa, Shepard zdobywa Moduł identyfikacyjny i dociera do rdzenia. Tam drużyna spotyka samotnego getha, który jest ubezwłasnowolniony przez falę atakujących go zombie. Shepard zniszczy rdzeń Żniwiarza i ucieka z nieaktywnych gethem na Normandię tuż przed zniszczeniem Żniwiarza przez atmosferę Mnemosyne.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Derelict_Reaper
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.