MSV Złamana Strzała | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

MSV Złamana Strzała

Opis

MSV Złamana Strzała

WYKRYTO ANOMALIĘ:

Podczas skanowania wykryto opuszczony statek, który orbituje wokół planety Jonus. Jego odległość od powierzchni gwałtownie się zmniejsza. Dane rejestracyjne wskazują na to, że jest to MSV Złamana Strzała. Według manifestu ładunkowego na statku znajduje się delikatne uzbrojenie. Jeśli nic nie wpłynie na trajektorię lotu statku, to dojdzie do jego uderzenia w powierzchnię. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że do katastrofy dojdzie na obszarze Fargone, największej ludzkiej kolonii na planecie.

Na pokładzie statku wykryto sygnatury gethów.

Najważniejsze informacje

Nazwa: MSV Złamana Strzała
Lokalizacja: Mgławica Pylosa – Nariph
Przynależność: Trawers Attykański

Ciekawostki

  • W armii amerykańskiej, termin „Złamana Strzała” może być odniesieniem do przypadkowego zdarzenia, które obejmuje głowice jądrowe lub jej komponenty, ale nie wywołujące wojny nuklearnej lub też może być to prośba, aby przekierowywać wszystkie samoloty w pobliżu i artylerię w celu wsparcia miejsca przebywania sojusznika w niebezpieczeństwie otoczenia przez wroga.
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/MSV_Broken_Arrow
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.