Arkturiański Jad | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Arkturiański Jad

JadArkturiański Jad jest luksusowym liniowcem pasażerskim pojawiającym się w Mass Effect Galaxy. Jedynym znanym członkiem załogi jest jego kapitan, Reginald Tudge i bagażowy. Jacob Taylor spędza wakacje na pokładzie statku w Mass Effect Galaxy po opuszczeniu sił lądowych marynarki Przymierza.

— Mass Effect: Galaxy —

Arkturiański Jad przemierza galaktykę w kierunku Cytadeli, gdy zostaje zaatakowany przez batariańskich terrorystów. Na szczęście, Jacob wniósł ze sobą na pokład karabin szturmowy – który posiadał jako żołnierz piechoty – i używając go w walce z batarianami w połączeniu ze swoim doświadczeniem nabytym w wojsku, pomyślnie broni załogę i pasażerów.

Po złapaniu lidera całej operacji na mostku, Jacob zadaje mu pytania, dowiadując się o motywach tego ataku. Chciał pokazać ludzkości lekcję posłuszeństwa, urażając ludzkie „poczucie prawa” oraz niechęć Rady do wysłuchania żądań batarian. W tym celu rozkazał zaatakować statek, pomimo tego, że wiedział, jak blisko Cytadeli znajduje się statek oraz że jest to potencjalna misja samobójcza. Pokonując batarian i ratując Arkturiański Jad, kapitan statku oferuje Jacobowi pobyt w swojej kajucie przez pozostałą część podróży na Cytadelę.

Jacob jakiś czas potem kontynuuje wakacje na pokładzie statku po nieudanym ataku Jath’Amona na Cytadelę, tym razem w nieoczekiwanym towarzystwie Mirandy Lawson, która przybywa z butelką szampana.

Misja

  • Misja: Save the Arcturian Jade
Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Arcturian_Jade
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.