Burza | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Burza

Statek wydobywczy Inicjatywy Andromeda Burza to statek zwiadowczy wykorzystywany przez drużynę pionierską i przystosowany do odkrywania różnych światów w całej Gromadzie Helejosa w nadziei na znalezienie odpowiedniego domu dla kolonistów z Drogi Mlecznej w galaktyce Andromeda. Pomiędzy misjami Burza będzie domem dla oddziału pionierskiego. „W naszym domu wszystko jest najnowocześniejsze.

Wewnętrzny układ pomieszczeń

Sala naukowa

Praktyczne zastosowania zebranych informacji i próbek, tj. ulepszenia broni, pancerzy, a także łazika Nomad ND1 są wykonywane w sali naukowej, wspierane przez odkrycia z laboratoriów technicznego i biologicznego statku. Mieści się w przybliżeniu w centrum statku, pomiędzy maszynownią na rufie, a laboratoriami technicznym i biologicznym na dziobie.

Laboratorium techniczne

Przedmioty technologiczne są odizolowane i badane w laboratorium technicznym. Znajduje się on naprzeciwko laboratorium biologicznego w części dziobowej.
 
 
 

Laboratorium biologiczne

Laboratorium biologiczne mieści i analizuje próbki biologiczne takich jak rośliny. Znajduje się on naprzeciwko laboratorium technicznego w części dziobowej.
 
 
 

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna, położona w kierunku górnej tylnej części burzy, to miejsce, gdzie można zebrać załogę lub nawiązać kontakt wideo z Nexusem.
 
 
 

Maszynownia

Poniżej sali konferencyjnej znajduje się pomieszczenie maszynowni, mieszczący rdzeń napędu statku.
 
 
 
 

Zbrojownia

Również poniżej sali konferencyjnej jest zbrojownia drużyny pionierskiej, gdzie przechowywana jest broń podczas przerw pomiędzy misjami.
 
 
 

Ambulatorium

Kolejnym pomieszczeniem poniżej sali konferencyjnej jest ambulatorium, w pomieszczeniu którym łóżka są wyposażone w różne urządzenia medyczne do diagnozowania i leczenia ewentualnych obrażeń.
 
 

Ładownia

Ładownia mieści łazik Nomad. Otwiera dolną rampę Burzy, by umożliwić wyjazd łazika lub wyjście drużyny na misję.
 
 
 
 

Kajuty załogi

Załoga zakwaterowana jest w pomieszczeniach z przylegającymi do ściany, dwuosobowymi łóżkami. Kwatery te mieszczą się w obszarze z dużą ilością przestrzeni i roślin.
 
 
 

Kuchnia

Kuchnia służy za kuchnię i jadalnię na statku. Naprzeciwko strefy, gdzie można gotować – siedzisko-sofa w kształcie litery L ze stołem oraz kilkoma obrotowymi krzesłami tworzą strukturalny układ w tym pomieszczeniu.
 
 

Kabina Pioniera

Kabina Pioniera na ogół jest niedostępna dla załogi, chyba że zostaną zaproszeni do środka. Jest siedzibą dowódcy okrętu na wyłączność. Wyposażenie obecne obejmuje salon, duże okno (albo projekcję) do oglądania przestrzeni kosmicznej na całej długości kabiny i znacznie większe pomieszczenie mieszkalne w porównaniu do załogi.

Mostek

To miejsce, gdzie pilot statku kieruje statkiem oraz, gdzie Pionier obsługuje system nawigacyjny, zsynchronizowanym z jego osobą. Przednia część statku, mostek ma również szerokie okno, z którego widać wszechświat z położenia pilota statku.
 
 

Technologia

Burza została zaprojektowana jako mały, niewidoczny i szybki statek, będąc kompromisem pomiędzy ciężkim opancerzeniem, a głównym działem. Jest w stanie pokonać 13 lat świetlnych dziennie w przy korzystaniu z napędu nadświetlnego. Wielkość Burzy pozwala na lądowanie na planetach z niewielką trudnością, jak w przypadku pierwszej SSV Normandii i w przeciwieństwie do większej Normandii SR-2. Cztery główne silniki zapewniają jej napęd, a cztery dodatkowe silniki dolne mają za zadanie ustabilizować pochodzenie do lądowania: dwa poniżej przednich skrzydeł i dwa poniżej głównych skrzydeł. Statek wyposażony jest w szereg skanerów do zweryfikowania warunków na powierzchni przed lądowaniem.

Załoga

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Tempest
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.