Mass Effect: Genesis [DLC] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mass Effect: Genesis [DLC]

Data publikacji: 18 styczeń 2011 (PS3), 17 maj 2011 (X360, PC)
Dostępność: darmowe DLC dla posiadaczy Mass Effect 2 na PlayStation 3 do pobrania za pośrednictwem PlayStation Network oraz do ściągnięcia również na Xbox 360 i PC
Język: Angielski

Mass Effect: Geneza to „interaktywny komiks” do pobrania, stworzony przez wydawnictwo Dark Horse Comics na PlayStation 3 na potrzeby premiery Mass Effect 2; później dostępny również na Xbox 360 i PC. Uaktualniona wersja komiksu, Mass Effect: Geneza 2, jest dołączona na płycie Mass Effect 3: Special Edition na konsole Wii U.

Geneza ma za zadanie wypełnić braki z Mass Effect dla nowych graczy, wprowadzając ich do historii z oryginalnej gry i pozwalając im na wybór sześciu głównych decyzji fabuły, które mogli wykonać gracze Xbox 360 i PC (poprzez Transfer plików). Po pobraniu, komiks pojawia się przed końcem sekwencji otwierającej, a tworzeniem postaci bohatera. Istnieją dwie wersje tego komiksu, męska i żeńska komandora Sheparda.

Wybory

6 wyborów, które gracze dokonują w Mass Effect: Geneza to:

Uwagi

  • Mass Effect: Geneza pomija pewne wydarzenia i tematy, które były częścią Mass Effect, a mianowicie misję na Feros oraz gethy i ich ogólny udział w grze. Dodatkowo, nie występują przydziały.

Cena

Mass Effect: Geneza jest dostępna za darmo dla posiadaczy PlayStation 3 oraz za 3,99$ na Xbox 360 oraz za 320 punktów BW na PC.

Są dwie wersje komiksu dla komandora Sheparda i pani komandor Shepard. Dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć jak to wygląda, klikając na poniższe linki mogą obejrzeć obydwie wersje:
Komandor Shepard – wersja męska
Komandor Shepard – wersja żeńska

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect:_Genesis
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.