M-15 Windykator | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-15 Windykator

M-15 Windykator (ang. M-15 Vindicator) jest karabinem szturmowym w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

M-15 WindykatorDrogi, zaawansowany technicznie karabin bojowy, ceniony przez zabójców i elitarnych najemników. Umożliwia oddawanie niezwykle precyzyjnych serii po pięć strzałów, które można łączyć w ogień ciągły. Zabójczy z każdego dystansu i skuteczny przeciw pancerzom, tarczom oraz barierom biotycznym. Stanowi ulepszenie karabinu szturmowego Mściciel.

Wyprodukowany przez Kontrolę Ryzyka Elanus dla najemników Błękitnych Słońc, Windykator często pojawia się w rękach dobrze opłacanych najemników, szczególnie w Układach Terminusa.

Dostępność

M-15 Windykatora można znaleźć obok kanapy w pomieszczeniu, gdzie Shepard spotyka Archanioła na Omedze.

Wykorzystanie w drużynie

Z tej broni mogą korzystać Garrus, Grunt, Legion, Samara/Morinth i Zaeed. Członkowie drużyny zadają o 45% mniej obrażeń, jeżeli ta broń jest dzierżona przez Sheparda.

Mass Effect 3

Opis

ME3_M-15_WindykatorKarabin bojowy Windykator strzela seriami po trzy naboje. Chętnie używany przez zabójców i elitarnych najemników i jest śmiercionośny bez względu na dystans. Produkowany przez Kontrolę Ryzyka Elanus dla Błękitnych Słońc, Windykator jest popularny w Układach Terminusa.

Dostępność

SP: M-15 Windykatora można znaleźć podczas misji Priorytet: Mars, w szafce z bronią po wyjściu z wagoniku kolejki. (Jest do kupienia w sklepie Kassa Fabrication po misji, jeżeli broń została pominięta.)
MP: Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-15 Windykator jest sklasyfikowany jako broń rzadka.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-15_Vindicator
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.