M-358 Szpon | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-358 Szpon

M-358 Szpon (ang. M-358 Talon) jest ciężkim pistoletem w Mass Effect 3.

Opis

M-358 SzponSzpon to pistolet o małym zasięgu, ceniony przez stróży Cerberusa. Strzela przeznaczonymi dla strzelb ciężkimi nabojami z ładunkiem śrutowym, dzięki czemu może zadawać potężne obrażenia nieopancerzonym celom. Ze względu na dużą emisję ciepła, amunicja jest umieszczana w sześciokomorowym bębnie, obracającym się jak w dwudziestowiecznych rewolwerach. Zapobiega to zacinaniu się broni i niekontrolowanym wystrzałom powodowanym przez przegrzanie.

Dostępność

SP: M-358 Szpona można znaleźć podczas misji Priorytet: Cytadela II w zamkniętym pomieszczeniu. Kontrolka drzwi znajduje się w pobliskim pomieszczeniu; trzeba jej użyć, by obejść uszkodzone drzwi i dostać się do pomieszczenia z pistoletem. (Jest nie jest kupienia w sklepie, jeżeli pominięto broń podczas misji.)
MP: Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-358 Szpon jest sklasyfikowany jako broń wyjątkowa.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-358_Talon
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.