M-8 Mściciel | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-8 Mściciel

M-8 Mściciel (ang. M-8 Avenger) jest karabinem szturmowym w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

M-8 MścicielPopularny, uniwersalny, wojskowy karabin szturmowy. Precyzyjny przy oddawaniu krótkich serii, śmiercionośny w trybie ostrzału automatycznego. Mściciel skutecznie przebija tarcze, pancerze i bariery biotyczne. Ze względu na modułową budowę i niedrogie komponenty Mściciel jest popularny zarówno wśród wojskowych, jak i najemników. Słynie z siły ognia, niezawodności, łatwości użytkowania i dostępności ulepszeń.

Wyprodukowany przez Kombinat Elkoss.

Dostępność

Jest to domyślny karabin szturmowy nabyty podczas misji na Pochodzie Wolności na początku gry, pod warunkiem, że gracz gra Żołnierzem. Broń może być później nabyta przez pozostałe klasy, akceptując wybór specjalności karabinów szturmowych na Krążowniku Zbieraczy.

Wykorzystanie w drużynie

Z tej broni mogą korzystać Garrus, Grunt, Legion, Samara/Morinth i Zaeed. Członkowie drużyny zadają 45% mniej obrażeń, niż Shepard.

Mass Effect 3

Opis

M-8 Mściciel ME3Mściciel to popularny, uniwersalny, wojskowy karabin szturmowy, produkowany przez Kombinat Elkoss. Precyzyjny przy strzelaniu krótkimi seriami, śmiercionośny w trybie ostrzału automatycznego. Ze względu na modułową budowę i niedrogie komponenty Mściciel jest popularny zarówno wśród wojskowych, jak i najemników. Słynie z siły ognia, niezawodności, łatwości użytkowania i dostępności ulepszeń.

Dostępność

SP: M-8 Mściciela można znaleźć po rozpoczynającej się inwazji Żniwiarzy na Ziemię, obok radia. Shepard podnosi go w przerywniku, jeżeli gracz tego nie zrobi.
MP: M-8 Mściciel jest jedną z pięciu startowych broni. Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-8 Mściciel jest sklasyfikowany jako broń powszechna.

Mass Effect: Andromeda

Opis

Typ: Pospolity karabin szturmowy
Obrażenia: 39
Szybkostrzelność: 525
Pojemność magazynka: 30
Maks. amunicja: 333
Celność: 61
Waga: 16

Popularny i wszechstronny karabin szturmowy. Modułowa konstrukcja M-8 Mściciela i niska cena komponentów sprawiły, że stał się ulubioną bronią jednostek wojskowych i najemników z Drogi Mlecznej. Inicjatywa Andromeda zakupiła wiele Mścicieli dla swoich sił ochrony. To niewątpliwie wytrzymały oręż, który znany jest z niezawodności i prostoty obsługi.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-8_Avenger
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.