Pancerz szturmowy Cerberusa | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Pancerz szturmowy Cerberusa

Pancerz szturmowy CerberusaPancerz szturmowy Cerberusa (ang. Cerberus Assault Armor) to niemodyfikowalny pancerz w Mass Effect 2 i Mass Effect 3. Pancerz został udostępniony jako zawartość do pobrania za darmo poprzez Sieć Cerberusa w dniu 9 lutego 2010 w Mass Effect 2. W Mass Effect 3 pancerz można kupić u sprzedawcy w kioskach na Cytadeli.

Mass Effect 2

Opis

Pancerz szturmowy Cerberusa stworzono z myślą o jednostkach szturmowych walczących z istotami lub oddziałami, które zdziesiątkowałyby normalnych żołnierzy. Wojskowi zażądali spełnienia trzech wymogów: tarcz i pancerza zdolnych wytrzymać długotrwały ostrzał potężniejszego wroga oraz akumulatora pozwalającego regenerować ogniwo zasilające broni ciężkiej. Jedynym minusem pancerza jest jego ciężar, z którego jednak noszący go żołnierze są dumni. Ukuli nawet powiedzenie: „Chuchro na wejściu, mocarz na wyjściu”.

Zwiększony zapas amunicji do broni ciężkiej: +10%
Zwiększony poziom tarcz: +10%
Zwiększone zdrowie: +10%

Nabycie

Dodatek Sieć Cerberusa

Wiadomość od Człowieka Iluzji

Nadawca: Człowiek Iluzja

Shepard,
Nasi technicy od pancerzy uparli się, żeby porządnie cię wyposażyć. Przygotowali zestaw, który poleciłem dostarczyć na Normandię – znajdzie go w swojej kajucie. Na szczęście wiemy, jaki nosisz rozmiar.

Mass Effect 3

Opis

Pancerz szturmowy Cerberusa ME3Pancerz szturmowy Cerberusa stworzono z myślą o jednostkach szturmowych walczących z istotami lub oddziałami, które zdziesiątkowałyby normalnych żołnierzy. Wojskowi zażądali spełnienia trzech wymogów: tarcz i pancerza zdolnych wytrzymać długotrwały ostrzał potężniejszego wroga oraz miejsca na dodatkowe pochłaniacze ciepła. Jedynym minusem pancerza jest jego ciężar, z którego jednak noszący go żołnierze są dumni. Ukuli nawet powiedzenie: „Chuchro na wejściu, mocarz na wyjściu”.

Zwiększona pojemność amunicji: +10%
Zwiększone obrażenia od broni: +10%
Zwiększony poziom tarcz: +10%
Zwiększone zdrowie: +20%

Nabycie

ME3_Cerberus_Assault_Armor_FemPancerz szturmowy Cerberusa można kupić w sklepie Arsenału Kombinatu Elkoss w Przestrzeni publicznej Prezydium za 50 000 kredytów bez rabatów, lub za pośrednictwem Terminalu zamówień znajdującym się w hangarze promów na Normandii lub na Arenie Armax Arsenal za 55000 kredytów bez zniżek.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Cerberus_Assault_Armor
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.