Pancerz Terminusa | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Pancerz Terminusa

Pancerz TerminusaPancerz Terminusa (ang. Terminus Assault Armor) to niemodyfikowalny pancerz, włączony w dodatek Broń i pancerz Terminusa do Mass Effect 2. Pancerz jest również dostępny w Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

Podobnie jak wszystkie nowoczesne kombinezony przeznaczone do walki, pancerz Terminusa, dzięki hermetycznemu zamknięciu i niezależnemu zasobnikowi tlenu, może być wykorzystywany w próżni oraz na planetach o ekstremalnych warunkach pogodowych, z „mikro-komputerem” pokładowym obsługującym pakiet oprogramowania bojowego. Aby uniknąć wykrycia przed czujnikami termicznymi, przekierowuje ciepło organizmu ku stopom i wydala je w grunt.

Zwiększona szybkość szarży: +10%
Zwiększony poziom tarcz: +15%
Zwiększony zapas amunicji do wszystkich broni: +10%

Wiadomość od Człowieka Iluzji

Nadawca: Człowiek Iluzja

Shepard,

Nasi specjaliści od pancerzy znaleźli dla ciebie kombinezon najwyższej klasy, wyprodukowany w Układach Terminusa – czyli nie do końca legalny w przestrzeni Cytadeli. Dostarczono go już do twojej kajuty, więc możesz go w każdej chwili przymierzyć.

Mam nadzieję, że kolor ci się spodoba.

Mass Effect 3

Opis

Pancerz Terminusa ME3Dzięki hermetycznemu zamknięciu i niezależnemu zasobnikowi tlenu, pancerz Terminusa może być wykorzystywany w próżni oraz na planetach o ekstremalnych warunkach pogodowych. Komputer pokładowy obsługuje pakiet oprogramowania bojowego; dodatkowo chroni użytkownika przed czujnikami termicznymi, kierując ciepło organizmu ku stopom i wydalając je w grunt.

Zwiększone obrażenia w walce wręcz: +15%
Zwiększony zapas amunicji: +15%
Zwiększony poziom tarcz: +30%

Nabycie

Pancerz Terminusa można kupić w sklepie Państwowego Batariańskiego Składu Broni w Porcie: Obszarze tymczasowym za 50 000 kredytów bez rabatów, lub za pośrednictwem Terminalu zamówień znajdującym się w hangarze promów na Normandii lub na Arenie Armax Arsenal za 55000 kredytów bez zniżek.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Terminus_Assault_Armor
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.