Zasoby wojenne/Ex-Cerberus | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Zasoby wojenne/Ex-Cerberus

< Zasoby wojenne

Ponieważ metody Człowieka Iluzji stały się zbyt ekstremalne, uzdolnieni agenci porzucili Cerberusa i oferują swoją pomoc w powstrzymaniu Żniwiarzy.

Dane badawcze Cerberusa

Wymaga: Ukończenie misji N7: Laboratorium Cerberusa.
Siła zbrojna: 50
WA_ExCerberusDane znalezione w laboratorium Cerberusa mówią o składzie i sile różnych oddziałów Żniwiarzy. Naukowcy Przymierza weryfikują te informacje, ale wydają się one wiarygodne. Dzięki nim, WI Przymierza mogą kreować strategie przeciw wojskom naziemnym Żniwiarzy.

Zaawansowana eskadra myśliwska

Wymaga: Ukończenie misji N7: Baza myśliwców Cerberusa.
Siła zbrojna: 75
WA_CerberusFightersNa Noverii przejęto od wojsk Cerberusa szwadron zaawansowanych technicznie myśliwców. Te szybkie, zwrotne i zużywające zdumiewająco mało paliwa jednoosobowe statki dysponują do tego zaskakującą – jak na ich rozmiary – siłę ognia. Po przemalowaniu włączono je do służby, gdy tylko Przymierze zainstalowało na nich własne programy WI i sprawdziło, czy nie ma na nich niepożądanych urządzeń lub nadajników.

Byli naukowcy Ceberusa

Wymaga: Ukończenie misji Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa.
Siła zbrojna: 25
WA_ExCerberusProwadzone przez Człowieka Iluzję poszukiwania elity ludzkości przyciągnęły wielu renomowanych naukowców. Cerberus oferował hojne wynagrodzenia, nowiutkie ośrodki badawcze i nieograniczone budżety. Pomimo tych ogromnych korzyści niektórzy zaczęli zastanawiać się nad etycznymi konsekwencjami swojej pracy. Naukowcy uratowani na Gelliksie odeszli z Cerberusa jako jedni z pierwszych. Teraz mocno zaangażowali się w budowę Tygla.

Dr Brynn Cole

Wymaga: Ukończenie misji Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa.
Siła zbrojna: 25
WA_DrColeDoktor Brynn Cole prowadziła kiedyś dla Cerberusa badania nad technologią pozostawioną przez Zbieraczy. Z czasem zerwała więzi z Człowiekiem Iluzją i pomogła dziesiątkom naukowców wraz z rodzinami uciec z organizacji. Cole dołączyła do projektu Tygiel, służąc przy budowie broni wiedzą zdobytą podczas pracy na rzecz Cerberusa.

Dr Gavin Archer

Wymaga: Poradzenia sobie z Davidem Archerem w Nadzorcy, ukończenia misji Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja oraz Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa.
Siła zbrojna: 50
WA_DrArcherGavin Archer, znany specjalista do spraw inteligencji syntetycznych z Terra Novy, zniknął przed laty, żeby pracować dla Cerberusa. Po rozstaniu z byłym już pracodawcą dołączył do naukowców konstruujących Tygiel. Dzięki badaniom nad WI i SI – w szczególności nad gethami – dysponuje wyjątkową wiedzą na temat przetwarzania równoległego i komunikacji międzysystemowej, co natychmiast przełożyło się na poprawę skuteczności broni.

Jacob Taylor

Wymaga: Przeżycia Jacoba podczas Misji Samobójczej w Mass Effect 2 oraz ukończenia misji Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa.
Siła zbrojna: 50
WA_JacobPrzyczyniwszy się do zniszczenia Zbieraczy, Jacob Taylor zerwał kontakty z Cerberusem. Zaangażował się w wojnę po ataku na kryjówkę byłych agentów Cerberusa, w której przebywał. Jacob nie zgodził się na ponowne przyjęcie do służby w korpusie piechoty morskiej Przymierza, ponieważ uważał, że dyskwalifikuje go współpraca z Cerberusem. Został natomiast konsultantem doradzającym Przymierzu w sprawach taktyki Cerberusa. Bierze także udział w atakach na cele należące do Człowieka Iluzji.

Uciekinierzy Cerberusa

Wymaga:

  • Ukończenie Mass Effect: Infiltrator (40 punktów)
  • Stopień „Weteran” na każdym punkcie kontrolnym w głównej kampanii (40 punktów)
  • Stopień „Weteran” na każdym punkcie kontrolnym w Misji Bonusowej „Incarceration” (40 punktów)

Siła zbrojna: 40-120
WA_ExCerberusCerberus przetrzymuje ludzi i obcych w tajnym ośrodku. Część uciekinierów stamtąd zgłosiła się na ochotnika do walki z dawnymi prześladowcami.
Uwaga: W związku z nieznanym błędem, można osiągnąć czwarty poziom tego zasobu zamiast maksymalnie trzeciego. Wartość Zasobów wojennych to 160, zamiast 120. Pochodzenie tego błędu wydaje się być powielone i nieznane.

Byli inżynierowie Cerberusa

Wymaga: Zaproszenia Kelly na kolację w Mass Effect 2, ratując ją w misji samobójczej, odnajdując ją w dokach w Mass Effect 3, przekonując ją do zmiany tożsamości, ale nie używać opcji Renegata, kiedy mówi Shepardowi, że szpiegowała go/nią dla Człowieka Iluzji.
Siła zbrojna: 10
WA_ExCerberusKelly Chambers skontaktowała się z kilkoma byłymi inżynierami Cerberusa i zdołała nakłonić ich do wyjścia z ukrycia i wzięcia udziału w pracach nad Tyglem – w ramach zadośćuczynienia za ich dawne błędy. Ci dezerterzy z szeregów Cerberusa przystąpili do pracy z ogromnym zapałem, oburzeni zdradą, jakiej dopuściła się wobec ludzkości ich organizacja.

Miranda Lawson

Wymaga: Przeżycia Mirandy podczas Misji Samobójczej w Mass Effect 2, a także podczas misji Priorytet: Horyzont
Siła zbrojna: 25
WA_MirandaMiranda Lawson to była agentka Cerberusa. Jej inteligencja, wykształcenie i zdolności przywódcze wywarły takie wrażenie na Człowieku Iluzji, że powierzył jej nadzór nad Projektem Łazarz, któremu komandor Shepard zawdzięcza swoje wskrzeszenie. Lawson wspomaga Przymierze swoją obszerną wiedzą na temat poczynań Człowieka Iluzji, naprowadzają je na trop kilku tajnych operacji Cerberusa. Lawson jest świetnym strzelcem, a zarazem uzdolnioną biotyczką; na polu bitwy czuje się równie dobrze jak w sali obrad.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/War_Assets/Ex-Cerberus
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.