M-23 Katana | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-23 Katana

M-23 Katana to strzelba pojawiającą się w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

Strzelba KatanaPopularna wojskowa strzelba. Zabójcza na krótki dystans, ale nieskuteczna na większe odległości. Bardzo skuteczna przeciw tarczom i barierom biotycznym, słaba przeciw pancerzom.

Katana, wyprodukowana przez Ariake Technologies, to popularna broń najemników, powszechna również w koloniach atakowanych przez varreny.

Dostępność

Automatycznie przyznawana na Pochodzie Wolności, jeżeli Shepard jest albo Żołnierzem albo Szturmowcem lub jeżeli Shepard ma biegłość w strzelbach.

Wykorzystanie w drużynie

Z tej broni mogą korzystać Grunt, Jack, Jacob i Tali.

Mass Effect 3

Opis

M-23 Katana ME3Wyprodukowana przez Ariake Technologies Katana to broń popularna wśród najemników i rozpowszechniona w koloniach atakowanych przez varreny. Zabójcza na krótkim dystansie, lecz nieefektywna na większych odległościach.

Nabycie

SP: M-23 Katana jest automatycznie nadawana Szturmowcom, Żołnierzom i Strażnikom na początku Priorytet: Mars. W przeciwnym razie można ją znaleźć obok martwego żołnierza Cerberusa po opuszczeniu pomieszczenia po sterylizacji. (Jest nie do kupienia w sklepie, jeżeli broń została przegapiona podczas misji.)
MP: M-23 Katana jest jedną z pięciu startowych broni. Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-23 Katana jest sklasyfikowany jako broń powszechna.

Mass Effect: Andromeda

Opis

Typ: Pospolita strzelba
Obrażenia: 350
Szybkostrzelność: 85
Pojemność magazynka: 4
Maks. amunicja: 84
Celność: 26
Waga: 23

Strzelby M-23 Katana cieszyły się dużą popularnością wśród żołnierzy, przestępców i cywilów z Drogi Mlecznej. Produkowała je pochodzą z Ziemi firma Ariake Technologies, która chętnie robiła interesu z Inicjatywą Andromeda.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-23_Katana
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.