M-27 Sejmitar | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-27 Sejmitar

M-27 Sejmitar (ang. M-27 Scimitar) to strzelba pojawiającą się w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

Strzelba szturmowa SejmitarElitarna wojskowa strzelba szybkostrzelna, zabójcza na krótki dystans, ale mało skuteczna z większej odległości. Bardzo skuteczna przeciw tarczom i barierom biotycznym, słaba przeciw pancerzom. Stanowi ulepszenie strzelby Katana.

Sejmitar, wyprodukowany przez Ariake Technologies, posiada dwa bliźniacze generatory efektu masy, zwiększające jego szybkostrzelność w stosunku do tradycyjnej strzelby. Broń tę stworzono dla najemników Zaćmienia, ale staje się coraz bardziej popularna wśród krogan z Krwawej Hordy.

Dostępność

Do znalezienia podczas misji rekrutacyjnej Samary na Illium. Znajduje się w pokoju z szafką na bronie, po wzięciu windy do bazy najemników i walce z pierwszą falę najemników Zaćmienia. W pomieszczeniu znajduje się również korytarz, który prowadzi do kryjówki Elnory. Jeśli pierwszy Sejmitar został pominięty, drugi znajduje się w pomieszczeniu przed walką ze Śmigłowcem bojowym. Trzeci M-27 Sejmitar można znaleźć po spotkaniu z Niftu Calem, tuż przed ostatecznym spotkaniem z kapitanem Waseą. Jeżeli broń nie została zabrana z żadnego z tych miejsc, zostanie przyznana po zakończeniu misji.

Wykorzystanie w drużynie

Z tej broni mogą korzystać Grunt, Jack, Jacob i Tali.

Mass Effect 3

Opis

M-27 Sejmitar ME3Sejmitar, wyprodukowany przez Ariake Technologies, posiada dwa bliźniacze generatory efektu masy, zwiększające jego szybkostrzelność w stosunku do tradycyjnej strzelby. Broń tę stworzono dla najemników Zaćmienia, ale staje się coraz bardziej popularna wśród krogan z Krwawej Hordy.

Nabycie

SP: M-27 Sejmitara można znaleźć podczas misji Priorytet: Palaven na ziemi w pobliżu wyjścia do wieży komunikacyjnej w turiańskim obozie. (Jest również do kupienia w sklepie Kassa Fabrication po misji, jeżeli broń została przegapiona.)
MP: Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-27 Sejmitar jest sklasyfikowany jako broń rzadka.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-27_Scimitar
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.