M-92 Modliszka | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

M-92 Modliszka

M-92 Modliszka (ang. M-92 Mantis) to karabin snajperski w Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

Mass Effect 2

Opis

Snajperka ModliszkaPotężny karabin snajperski, zdolny wyeliminować większość celów jednym strzałem. Niewiarygodnie celny na długich dystansach, ale wolnostrzelny. Bardzo skuteczny przeciw pancerzom, słabszy przeciw tarczom i barierom biotycznym.

Modliszka, wyprodukowana przez Devlon Industries, to broń używana głównie przez policję i grupy milicji planetarnej. Powszechność barier kinetycznych sprawia, że broń ta jest niezbyt popularna wśród wojska, ale często występuje w Układach Terminusa, gdzie taka forma obrony jest mniej rozpowszechniona.

Dostępność

Broń automatycznie nadawana Żołnierzom lub Szpiegom, gdy jest rozpoczęta misja na Pochodzie Wolności.

Wykorzystanie w drużynie

Z tej broni mogą korzystać Garrus, Legion, Thane i Zaeed. Członkowie drużyny zadają o 45% mniej obrażeń, jeżeli ta broń jest dzierżona przez Sheparda.

Mass Effect 3

Opis

ME3_M-92_ModliszkaModliszka jest potężnym karabinem snajperskim, zdolnym wyeliminować większość celów jednym strzałem. Jest niewiarygodnie celna na długich dystansach, ale odznacza się małą szybkostrzelnością. Wyprodukowana przez Devlon Industries, Modliszka to broń używana głównie przez policję i milicje planetarne.

Dostępność

SP: M-92 Modliszka jest automatycznie nadawana Szpiegom na samym początku Priorytet: Mars. W przeciwnym razie, można ją znaleźć przy ciele martwego żołnierza Przymierza po zeskoku z pierwszego klifu. (Jest nie do kupienia w sklepie, jeżeli została przegapiona podczas misji.)
MP: M-92 Modliszka jest jedną z pięciu startowych broni. Bronie są do wylosowania poprzez zakupy pakietów z przedmiotami. M-92 Modliszka jest sklasyfikowana jako broń powszechna.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/M-92_Mantis
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.