Leksykon/Podsumowanie życiorysu | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Leksykon/Podsumowanie życiorysu

< Leksykon

Opiera się na połączeniu Historii Pre-Service i profile psychologiczne wybranych wchodzących na tworzeniu postaci, tekst tego wpisu kodeksie Różni się. Dla celów niniejszego artykułu, pozycja każdego odcinka jest wpis Codex dla profili nie połączenie historii i profili.

Dodatkowe wpisy z Leksykonu

Profil: Kolonia / Bezwzględność

Zostałeś wychowany na Mindoir, na rubieżach Trawersu Attykańskiego. Gdy miałeś 16 lat, kolonia została napadnięta przez łowców niewolników. Budynki zostały zrównane z ziemią, twoja rodzina i przyjaciele zamordowani. Ciebie uratował patrol Przymierza, jednak wszystko, co kochałeś, zostało zniszczone.

Wstąpiłeś do floty Przymierza, przydzielono cię do walk podczas długiej i krwawej kampanii na Pograniczu Skylliańskim przeciwko batariańskim łowcom niewolników i innym kryminalistom. Ostateczna bitwa nadeszła, kiedy siły Przymierza obległy Torfan, bazę niewolników zbudowaną głęboko pod powierzchnią wyludnionego księżyca. Przewaga ludzkiej floty została jednak zniwelowana podczas ataku na podziemny bunkier. Zgłosiłeś się, by poprowadzić elitarne jednostki, gotowe przeniknąć do wnętrza wrogiej bazy.

Niemalże trzy czwarte twojego oddziału zginęło podczas zaciekłych walk w pomieszczeniach bunkra. Był to koszt, który byłeś gotowa ponieść, aby mieć pewność, że z Torfanu żywy nie wyjdzie choćby jeden łowca niewolników.

Profil: Kolonia / Bohaterstwo

Zostałeś wychowany na Mindoir, na rubieżach Trawersu Attykańskiego. Gdy miałeś 16 lat, kolonia została napadnięta przez łowców niewolników. Budynki zostały zrównane z ziemią, twoja rodzina i przyjaciele zamordowani. Uratował cię patrol Przymierza, jednak wszystko, co kochałeś, zostało zniszczone.

Zaciągnąłeś się do wojsk Przymierza i byłeś na placówce w Elizjum, kiedy zaatakowała pierwsza fala Skylliańskiego Blitzu, zgrupowania sił łowców niewolników, przywódców syndykatów przestępczych i batariańskich możnych.

Udało ci się zebrać cywilnych mieszkańców Elizjum i poprowadzić ich ku desperackiej próbie powstrzymania najeźdźców. Kiedy wrogie oddziały przełamały obronę kolonii, w pojedynkę odparłeś atak, powstrzymując dalszą inwazję.

Po wielu godzinach bezlitosnej walki, nadciągnęły tak długo oczekiwane posiłki. Wróg szybko się załamał i rozpoczął odwrót. Dzięki twoim czynom kolonia na Elizjum została ocalona, a ciebie całe Przymierze uważa za prawdziwego bohatera.

Profil: Kolonia / Przetrwanie

Zostałeś wychowany na Mindoir, na rubieżach Trawersu Attykańskiego. Gdy miałeś 16 lat, kolonia została napadnięta przez łowców niewolników. Budynki zostały zrównane z ziemią, twoja rodzina i przyjaciele zamordowani. Uratował cię patrol Przymierza, jednak wszystko, co kochałeś, zostało zniszczone.

Wtedy zgłosiłeś się do wojsk Przymierza i na ochotnika przystąpiłeś do udziału w ekspedycji na Akuze – gdzie kolonia nagle i w niewytłumaczalny sposób utraciła łączność. Gdy tylko twój patrol wylądował, został zaatakowany przez miażdżypaszcze, bezrozumne obrzydlistwa odznaczające się strasznymi mackami i zębami, które nagle wystrzeliły spod ziemi. Ciągły ogień nie potrafił zagłuszyć wrzasków żołnierzy, wciąganych pod ziemię ku makabrycznej śmierci.

Na Akuze zginęło pięćdziesięciu marines, z powrotem do strefy lądowania przedostałeś się tylko ty. Pomnik postawiony w kolonii upamiętnia masakrę, przypominając ponuro o wysokiej cenie, jaką czasem musi zapłacić ludzkość, chcąc sięgnąć gwiazd.

Profil: Przestrzeń / Bezwzględność

Wywodzisz się z rodziny marynarzy, większość swojego dzieciństwa spędziłeś na pokładach statków lub w stacjach kosmicznych, przenosząc się z placówki na placówkę wraz z kolejnymi przydziałami rodziców. Naturalne było więc, że pójdziesz w ich ślady, gdy tylko wejdziesz w wiek dorosły.

Po kilku latach służby w wojskach Przymierza wysłano cię do walk na Pograniczu Skylliańskim przeciwko batariańskim łowcom niewolników i innym kryminalistom. Ostateczna bitwa nadeszła, kiedy siły Przymierza obległy Torfan, bazę niewolników zbudowaną głęboko pod powierzchnią wyludnionego księżyca. Przewaga ludzkiej floty została jednak zniwelowana podczas ataku na podziemny bunkier. Zgłosiłeś się, by poprowadzić elitarne jednostki gotowe przeniknąć do wnętrza wrogiej bazy.

Niemalże trzy czwarte twojego oddziału zginęło podczas zaciekłych walk w pomieszczeniach bunkra… był to koszt, który byłeś gotowy ponieść, aby mieć pewność, że z Torfanu żywy nie wyjdzie choćby jeden łowca niewolników.

Profil: Przestrzeń / Bohaterstwo

Wywodzisz się z rodziny marynarzy, swoje dzieciństwo spędziłeś na pokładach statków lub w stacjach kosmicznych, przenosząc się z placówki na placówkę wraz z kolejnymi przydziałami rodziców. Moment twojego wstąpienia do wojsk Przymierza nastąpił wraz z osiemnastymi urodzinami.

Byłeś na przepustce pozwalającej zejść na ląd Elizjum, kiedy nastąpiła pierwsza fala Skylliańskiego Blitzu. Zgrupowanie sił łowców niewolników, przywódców syndykatów przestępczych oraz batariańskich możnych najechało na ludzką kolonię z myślą o jej całkowitym unicestwieniu.

Udało ci się poderwać do walki cywilnych mieszkańców Elizjum, prowadząc ich w desperackiej próbie walki przeciw najeźdźcom. Kiedy wrogie oddziały przełamały obronę kolonii, w pojedynkę utrzymałeś obronę wyłomu.

Po wielu godzinach bezlitosnej walki, nadciągnęły tak długo oczekiwane posiłki. Wróg szybko się załamał i rozpoczął odwrót. Dzięki twoim czynom, kolonia na Elizjum została ocalona, a ciebie całe Przymierze uważa za prawdziwego bohatera.

Profil: Przestrzeń / Przetrwanie

Wywodzisz się z rodziny, w której rodzice służyli w wojskach Przymierza. Dzieciństwo spędziłeś na pokładach statków i w stacjach kosmicznych, przenosząc się z placówki na placówkę wraz z kolejnymi przydziałami rodziców. Mając lat osiemnaście, zgłosiłeś się do wojsk Przymierza, idąc w ślady rodziców.

Jedną z pierwszych misji był udział w ekspedycji na Akuze, bujnym pod względem roślinności świecie na obrzeżach regionu kosmosu kontrolowanego przez Przymierze, gdzie ludzka kolonia nagle utraciła łączność. Na miejscu odnaleźliście nienaruszoną osadę, ale po osadnikach nie został ślad.

O zmroku zaatakowały miażdżypaszcze, bezrozumne obrzydlistwa spod ziemi, uzbrojone w macki i najeżone zębami paszcze. Ciągły ogień nie mógł zagłuszyć wrzasków żołnierzy wciąganych pod ziemię ku makabrycznej śmierci.
Na Akuze zginęło dwudziestu dwóch marines, do strefy lądowania przedostałeś się tylko ty. Pomnik w kolonii upamiętnia masakrę, ponuro przypominając o wysokiej cenie, jaką czasem musi zapłacić ludzkość, chcąc sięgnąć gwiazd.

Profil: Ziemia / Bezwzględność

Dorastałeś na Ziemi, ale nigdy nie dane ci było poznać swoich rodziców. Byłeś dzieckiem ulicy, przeżyłeś dzięki sprytowi i determinacji, ukryty w rynsztokach wielkich miast Ziemi.

Szukając lepszego życia, w wieku osiemnastu lat wstąpiłeś do floty Przymierza. Przydzielono cię do walk podczas kampanii na Pograniczu Skylliańskim przeciwko batariańskim łowcom niewolników i innym kryminalistom. Ostateczna bitwa nadeszła, kiedy siły Przymierza obległy Torfan, bazę niewolników zbudowaną głęboko pod powierzchnią wyludnionego księżyca. Przewaga ludzkiej floty została jednak zniwelowana podczas ataku na podziemny bunkier. Zgłosiłeś się na ochotnika, by poprowadzić elitarne jednostki, gotowe przeniknąć do wnętrza wrogiej bazy.

Niemalże trzy czwarte twojego oddziału zginęło podczas zaciekłych walk w pomieszczeniach bunkra… był to koszt, który byłeś gotowy ponieść, aby mieć pewność, że z Torfanu żywy nie wyjdzie choćby jeden łowca niewolników.

Profil: Ziemia / Bohaterstwo

Urodziłeś się na Ziemi, ale nigdy nie poznałeś swoich rodziców. Byłeś dzieckiem ulicy. Przeżyłeś dzięki sprytowi i determinacji, ukryty w rynsztokach wielkich miast Ziemi.

Pragnąc lepszego życia, wstąpiłeś w szeregi Przymierza. Byłeś na Elizjum, kiedy zaatakowała pierwsza fala Skylliańskiego Blitzu. Zgrupowanie sił handlarzy niewolnikami i przywódców syndykatów przestępczych uderzyło w ludzką kolonię, chcąc ją całkowicie zniszczyć.

Udało ci się jednak poderwać do walki cywilnych mieszkańców Elizjum, prowadząc ich przeciw najeźdźcom. Kiedy wrogie oddziały przełamały obronę kolonii, w pojedynkę odpierałeś atak, powstrzymując dalszą inwazję.

Po wielu godzinach bezlitosnej walki nadciągnęły posiłki Przymierza, a najeźdźcy utracili szyk bojowy i uciekli. Dzięki twoim czynom kolonia na Elizjum została ocalona, a Przymierze uznało cię za prawdziwego bohatera.

Profil: Ziemia / Przetrwanie

Dorastałeś na Ziemi, ale nie znałeś swoich rodziców. Byłeś dzieckiem ulicy. Przeżyłeś dzięki sprytowi i determinacji, ukryty w rynsztokach wielkich miast Ziemi.

By rozpocząć lepsze życie, wstąpiłeś w szeregi Przymierza i zgłosiłeś się do udziału w ekspedycji na Akuze – bujnym, odległym świecie na obrzeżach terenów Przymierza, z którym nagle utracono łączność. Na Akurze odnaleźliście nienaruszoną osadę, ale nikogo żywego.

Miażdżypaszcze zaatakowały o zmroku; bezrozumne obrzydlistwa, paszcze i macki, które wyrosły spod ziemi. Stały ostrzał nie zagłuszył wrzasków żołnierzy z twojego oddziału, wciąganych pod powierzchnię, by tam umarli w męczarniach.

Na Akuze zginęło dwudziestu dwóch marines – tylko tobie udało się stamtąd wrócić. Pomnik w kolonii upamiętnia masakrę i przypomina o wysokiej cenie, jaką czasem musi zapłacić ludzkość, chcąc sięgnąć gwiazd.

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/Codex/Personal_History_Summary
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.