N7 HQ | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

N7 HQ

N7 HQ jest stroną BioWare wyposażoną w funkcję śledzenia statystyk i rozgrywki w Mass Effect 3, która wystartowała w dniu 11 października 2012 roku. N7 HQ pozwala graczom zobaczyć ich postępy w kampanii dla pojedynczego gracza oraz w trybie multiplayer w Mass Effect 3. Na stronie głównej N7 HQ, gracze mogą przeglądać swoje profile, Nagrody za wyzwania i Ekwipunek w trybie multiplayer, jak również system Mass Effect 3: Galaktyczna Wojna oraz wszystkie Osiągnięcia zdobyte w grze.

Z dnia 06 czerwca 2013, Mass Effect 3: Datapad, aplikacja dla urządzenia z systemem iOS, które pozwoliło graczom współpracować z Galaxy at War, została usunięta z App Store. Jej funkcje zostały zastąpione przez N7 HQ.

Profil

Z ekranu profilu, można śledzić swój ranking i wyzwania, i ustawić swoje nagrody w grze; zobaczyć odblokowane postacie, ekwipunek i ranking; i zbadać profile innych graczy i dowiedzieć się, jak oni grają. Możesz uzyskać dostęp do ekranu profili gracza z każdej platformy za pomocą przycisku przewijania na górze po prawej stronie.

Domyślna strona wyświetla ogólne dane, takie jak nazwę, ranking i dane sztandaru. Z tej strony można również przeglądać inne profile, aby dowiedzieć się więcej o znajomych i najlepszych graczach. Wpisując nazwę profilu w polu wyszukiwania i rozpoczynając poszukiwania, można uzyskać dostęp do wszystkich informacji w profilu.

Uwaga: Możesz ukryć swój profil, zmieniając ustawienia prywatności. Dane ukrytych profili nie będą dostępne do gry innych.

Przegląd

Ta powitalna strona wyświetla ogólne informacje o profilu:

 • Liczbę godzin spędzonych w trybie współpracy multiplayer Mass Effect 3.
 • Liczbę gier rozegranych w trybie współpracy multiplayer Mass Effect 3.
 • Aktualna liczba kredytów dostępnych do wydania w sklepie.
 • Światowy ranking N7 profilu i jego miejsce na górze.
 • Światowy ranking Wyzwań profilu i jego miejsce na górze.

Strona pokazuje również najnowsze zmiany w Twoich wyzwaniach. Pokazuje wyzwania niedawno zdobyte przez gracza, i wyzwania, które są prawie zakończone. Wyświetla każdy pasek wyzwania, z rozróżnieniem na główne (złoty medal) i te poboczne (srebrny medal).

Wyzwania

Ta strona wyświetla poziom ukończenia wszystkich wyzwań dostępnych w trybie wieloosobowym. Wyświetla również liczbę razy ukończenia poszczególnego wyzwania, jak również Twoje odblokowane sztandary.

Podobnie jak system Wyzwań, ta strona jest podzielona na trzy kategorie (Ogólne / Obcy / Uzbrojenie), aby ułatwić nawigację.

Strona ta wyświetla także listę wszystkich poprzednich weekendowych wydarzeń i weekendowych wyzwań i ich ukończenia. Złoty medal jest przyznawany za każdy ukończone wydarzenie podczas, gdy medal szary pozostaje przy nieudanej lub utracie specjalnego weekendu. Kiedy zdarzenie jest przegapione, nie jest możliwe, aby zdobyć swój medal.

Postacie

Ta strona zawiera listę odblokowanych postaci na swoim profilu i obecny poziom każdej klasy. Klikając różne postacie, strona wyświetli ich aktualne drzewko umiejętności. Funkcja ta pozwala porównać swoje buildy z tymi u innych graczami.

Ekwipunek

Ta strona zawiera listę dostępnego ekwipunku i postaci w multiplayerze Mass Effect 3 zdobyte przez Sklep. Strona klasyfikuje przedmioty według ich poziomu rzadkości i wyświetla poziom każdego z tych elementów do odblokowania:

 • Bronie – Arsenał dostępny na koncie.
 • Postacie – Klasy i rasy dostępne i poziom personalizacji ich wyglądu.
 • Modyfikacje broni – Modyfikacje dostępne w celu poprawy skuteczności swoich broni.
 • Sprzęt – Zapasy przedmiotów jednorazowego użytku, wyposażenie i zasoby na koncie.
 • Gear – poziom dostępnych przedmiotów.

Rankingi

Strona Rankingi wyświetla rankingi konta, także porównując je z wynikami innych graczy. Pierwsza tabela pokazuje Twój ranking N7, drugi ranking Twoich wyzwań. Ranking Promocja nie jest wyświetlany w tych tabelach.

Dla każdego Rankingu, profil jest wyświetlany w rankingu w porównaniu z tym na całym świecie i kraju rankingu danego użytkownika. Jeśli to możliwe, wyświetlane są również rankingi profili przyjaciół.

Osiągnięcia

Ta strona zawiera listę wszystkich osiągnięć dostępnych w kampanii dla jednego gracza oraz w trybie współpracy multiplayer w Mass Effect 3. Strona podzielona jest na odblokowane osiągnięcia i inne. Wyświetla również osiągnięcia zawarte w dodatkach, czy masz je odblokowane, czy nie.

Leksykon

Sekcja Leksykon zawiera część z zapisów podstawowych i dodatkowych z Leksykonu świata Mass Effect.

Nagrody za wyzwania

Ta strona oferuje wykaz sztandaru/(ów), które zostały odblokowane na Twoim profilu. Możesz zmienić sztandar, który będzie wyświetlany na koncie N7 HQ oraz w poczekalni nowej gry wieloosobowej.

Uwaga: Musisz się wyjść z trybu wieloosobowego Mass Effect 3, by te zmiany odniosły efekt.

Galaktyczna Wojna

Ta strona pozwala na przeglądanie i poprawianie Wymiernej siły zbrojnej (WSZ) w głównej kampanii Mass Effect 3. Z poziomu przeglądarki internetowej, możesz działać na swojej sile zbrojnej lub Galaktycznej gotowości.

Galaktyczna gotowość

Informacje

W trybie Galaktycznej wojny, użytkownicy mogą przeglądać ich poziom gotowości Galaktycznej Wojny jak również wdrożyć pięć flot do różnych miejsc w galaktyce w celu zwiększenia gotowości, w zależności od długości misji w przyporządkowanym teatrze. Po wdrożeniu floty, gracz musi poczekać aż do czasu zakończenia trwania misji, po którym nagrodą, będzie zebranie zwiększenia galaktycznej gotowości.

Od 6 czerwca 2013, ta oparte na przeglądarce mapa zastępuje galaktyczną mini-grę zawartą w aplikacji Mass Effect 3: Datapad. Ta wersja gry jest uproszczoną wersją mini-gry, ponieważ nie obejmują tego samego mechanizmu nagradzania: kredyty i uaktualniony mechanizm zostały usunięte. Cechy flot zniknęły, a nagroda, w zakresie galaktycznej gotowości, jest naprawiona i na najwyższym poziomie. Czas trwania najdłuższej misji została również skrócona, a Twoje floty nie staną się niedostępne po ich misjach.

Gracz może wdrożyć do pięciu flot na raz na misje. Misje odbywają się w pięciu regionach galaktyki, każdy z trzech niezależnych miejscach. Każde miejsce misji wymaga albo krótkiego, średniego lub długiego czasu, aby zakończyć i zwiększyć poziom Galaktycznej gotowości odpowiednio:

 • Krótkie misje: 1 godzina, 2,80% galaktycznej gotowości
 • Średnie misje: 3 godziny, 2,98% galaktycznej gotowości
 • Długie misje: 5 godzin, 3,17% galaktycznej gotowości
Miejsca misji

Istnieje piętnaście lokalizacji misji, każda zawiera zestaw odprawy i informacje podsumowujące. Są one wymienione poniżej według czasu trwania misji, od najkrótszych misji wymienionych w pierwszej kolejności.

Przestrzeń Systemów Przymierza

N7HQ_Icon_Pinnacle_StationME3_N7HQ_Pinnacle_StationStacja Szczyt: Centrum dowodzenia – Stacja Szczyt, dawniej wojskowa placówka szkoleniowa, została później przeznaczona na stanowisko dowodzenia sił rady.

Siły Przymierza odparły atak wroga – Stacja Szczyt nadal funkcjonuje.

N7HQ_Icon_NoveriaME3_N7HQ_NoveriaNoveria: Laboratoria – Na zmrożonej Noverii rozlokowano bodaj najnowocześniejsze placówki badawcze galaktyki.

Grupa uderzeniowa Przymierza zdobyła kluczowe dane badawcze.

 

N7HQ_Icon_CamalaME3_N7HQ_Camala[1]Camala: Obóz indoktrynacyjny – Batariańska kolonia na Camali została opanowana przez Żniwiarzy, którzy wykorzystują ją do tworzenia dodatkowych wojsk.

Siły Przymierza zadały przeciwnikom ciężkie straty i utrudniły im dalsze tworzenie jednostek.

Wewnętrzna Przestrzeń Rady

N7HQ_Icon_GembatME3_N7HQ_GembatGembat: Posterunek OZS – Salarianie z posterunku OZS na dawnej krogańskiej kolonii Gembat wykonują misje rozpoznawcze i sabotażowe przeciwko Żniwiarzom.

Flota odciągnęła ogień wroga, nie pozwalając mu odkryć posterunku.

N7HQ_Icon_MenaeME3_N7HQ_MenaeMenae: Baza księżycowa Firax – Największy księżyc Palavenu to główny front walki, jaką turianie toczą w celu odbicia swej ojczyzny z rąk Żniwiarzy.

Siły Przymierza zapewniły kluczowe wsparcie powietrzne, dzięki czemu turianie odzyskali stracone tereny.

N7HQ_Icon_Cherk_SabME3_N7HQ_Cherk_SabCherk Sab: Uchodźcy – Gazowy olbrzym Cherk Sab ma jedyną w układzie instalację helu-3, przez co trafiają tu liczni uchodźcy uciekający przed Żniwiarzami.

Flota zapewniła osłonę, dzięki której statki cywilne zdołały uciec.

Zewnętrzna Przestrzeń Rady

N7HQ_Icon_CyoneME3_N7HQ_CyoneCyone: Stacja paliw – Wspólny skład paliw asari i turian na Cyone zaopatruje statki w całej zewnętrznej przestrzeni Rady. Tutejsza forteca broni również dostępu do Cytadeli.

Grupa uderzeniowa Przymierza utrudniła wrogie działania w tym sektorze, dzięki czemu na Cyone trafiło zaopatrzenie.

N7HQ_Icon_AequitasME3_N7HQ_AequitasAequitas: Kopalnie palladu – Kopalnie planety Aequitas zapewniają statkom sprzymierzonych pallad do wyrobu pancerzy i ulepszania tarcz.

Siły Przymierza utrudniły działania wroga i uniemożliwiły kontynuację wydobycia.

N7HQ_Icon_ThessiaME3_N7HQ_ThessiaThessia: Flota asari – Szybki dostęp do Cytadeli sprawia, że Thessia ma kluczowe znaczenie militarne. Większość floty asari ma za zadanie ochronę ich ojczyzny.

Siły Przymierza wsparły asari, pozwalając im się przegrupować i dokonać szybkich napraw.

Trawers Attykański

N7HQ_Icon_TridentME3_N7HQ_TridentTrójząb: Kopalnie irydu – Złoża irydu na planecie Trójząb stanowią ważne źródło surowca dla czujników statków Przymierza i broni szybkostrzelnej jego piechoty.

Flota oswobodziła główny kosmoport Trójzębu, przywracając Przymierzu władzę nad tutejszymi kopalniami.

N7HQ_Icon_CalestonME3_N7HQ_CalestonKaleston: Kopalnie piezo – Delikatne kopuły osłaniają na Kalestonie największe placówki wydobywcze pierwiastka zero w całej galaktyce. To stąd pochodzą rdzenie napędów większości statków Przymierza.

Flota ochroniła kopuły Kalestonu i umożliwiła dalsze wydobywanie pierwiastka zero.

N7HQ_Icon_KetoshME3_N7HQ_KetoshKet’osh: Sieć czujników – Ket’osh to prastara quariańska kolonia porzucona podczas powstania gethów, lecz z wciąż działającą siecią czujników, które śledzą ruchy statków w sąsiednich sektorach.

Statki Przymierza dezaktywowały czujniki, umożliwiając sprzymierzonym przemieszczanie się bez groźby wykrycia.

Układy Terminusa

N7HQ_Icon_GarvugME3_N7HQ_GarvugGorvug: Proteańskie wykopaliska – Gorvug kryje zachowane w dobrym stanie dane i artefakty protean, przez co jest atrakcyjny dla archeologów oraz łowców skarbów.

Grupa uderzeniowa Przymierza pozyskała z tego rejonu kluczowe informacje i proteańskie zasoby.

N7HQ_Icon_Hourglass_NebulaME3_N7HQ_Hourglass_NebulaMgławica Klepsydry: Korsarze – W mgławicy Klepsydra operuje wiele niewielkich, lecz dobrze uzbrojonych okrętów – od przemytników Zaćmienia aż po statki więzienne Błękitnych Słońc.

Flota przepędziła Żniwiarzy i zwerbowała do pomocy miejscowe niezależne siły bojowe.

N7HQ_Icon_OmegaME3_N7HQ_OmegaOmega: Zdobyta stacja kosmiczna – Omega kontroluje dostęp do prastarej technologii poza przekaźnikiem Omega 4. Handluje się tu także niezliczonymi technologiami czarnorynkowymi.

Flota zaatakowała siły wroga i zdobyła nieznane wcześniej technologie, po czym się wycofała.

Sieciowe zasoby wojenne

Ta strona wyświetla „sieciowe” zasoby wojenne, które zostały odblokowane w kampanii dla jednego gracza w Mass Effect 3. Te premie zwiększą Twoją siłę zbrojną, co pozwali na łatwiejszą finałową misję.

 • Oddziały Specjalne N7: Po każdej promocji multiplayerowej klasy, będzie można zdobyć jeden punkt rankingowy zasobów wojennych. Ta wartość jest nieograniczona. Każdy poziom dodaje 75 punktów do siły zbrojnej.
 • Uciekinierzy Cerberusa – Za każdym razem, gdy odblokujesz nagrody w mobilnej grze Mass Effect: Infiltrator, dostaniesz jeden punkt ratingu zasobów wojennych. Najlepszy dostępny ranking wynosi trzy. Każdy stopień dodaje 40 punktów Twojej siła zbrojnej.

Dodatkowe sekcje witryny

 • Wiadomości: Bezpośredni link do bloga BioWare o Mass Effect 3.
 • Forum: Bezpośredni link do ogólnej dyskusji na temat Mass Effect na forum BioWare Social Network.
 • Moje konto: Strona, która pokazuje Twoje połączone konto/(a) gracza (PC/XBox/PS3/WiiU) i pozwala na zmianę ustawień prywatności konta N7 HQ.
 • Wsparcie: Przydatne informacje i linki do pomocy technicznej EA, jeśli masz problemy z konfiguracją swojego konta Mass Effect 3.

Linki zewnętrzne

Źródło: http://masseffect.wikia.com/wiki/N7_HQ
Komentarze i pingowanie są zablokowane.


Komentarze zablokowane.


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.