[Aktualizacja nr 2] Był jeden konkurs, no to jest drugi [KONKURS 2] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

[Aktualizacja nr 2] Był jeden konkurs, no to jest drugi [KONKURS 2]

Dzisiaj premierę ma książka Mass Effect: Andromeda: Nexus początek! W związku z tym we współpracy z AIM Media chcemy Was zaprosić do konkursu, w którym do wygrania są książki ME: Andromeda: Nexus początek! Co należy zrobić, żeby zacząć wertować kartki jednej z książek?

Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu! Zapraszamy.

Aktualizacja nr 2 (20.05): Wspomniany wcześniej konkurs, w którym losujemy książki już się rozpoczął na profilu Handlarza na Facebook’u. Chętnych zapraszamy! Link bezpośredni do posta.
Aktualizacja nr 1 (19.05): Konkurs zakończony. Pora opublikować listę zwycięzców!

Ponieważ przyszło tylko jedno zgłoszenie na ten konkurs, zwycięzca jest tylko jeden. To Sebastian Guminiczak, aktywny komentator i zwycięzca (również) poprzedniego konkursu. Zwycięzcy gratulujemy! Oto jego praca. Tymczasem pozostało nam kilka książek, które planujemy rozdać na facebookowym profilu Handlarza. Ktoś chętny? 😉 Więcej informacji wkrótce!

Podobnie jak w przypadku poprzedniego konkursu, do wyboru MACIE TYLKO JEDEN z trzech dostępnych konkursów. Jeżeli zamierzacie odpowiedzieć na pytanie z konkursu nr 1, pozostałe 2 omijacie.

   Konkurs nr 1: Jak wyobrażacie sobie spędzanie wolnego czasu przez załogę statku Tempest?
   Konkurs nr 2: Jak wyobrażasz sobie jeden dzień z Twojego życia na pokładzie arki?
   Konkurs nr 3: Wg was jeden ZDECYDOWANIE najlepszy najlepszy element gry.

Konkursie nr 3 otrzymuje limit znaków, który musi zostać zawarty w Waszej argumentacji. Przedział 500-1000 znaków (do maksymalnie 3 stron-kartek A4). Pozostałe 2 konkursy nie mają limitu znaków, ale im ciekawsze wypociny, tym większa szansa na zgarnięcie jednej z pięciu książek!

Macie pytania? Czegoś nie rozumiecie? Polska język, trudna język? Piszcie śmiało w komentarzach lub w wiadomościach do samego Handlarza na FB! Udzielimy Wam odpowiedzi na tyle, ile damy radę.

Prace możecie nadsyłać do 17 maja na adres e-mailowy konkurs@shadowbroker.pl. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie Konkurs 2 [Shadow Broker]. Najlepsze prace zostaną ujawnione do 21 maja.

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorami konkursu jest serwis Shadow Broker oraz AIM Media.
 2. Konkurs trwa od 26 kwietnia do 17 maja 2017 roku włącznie (tak długi okres jest spowodowany długim weekendem majowym oraz nieobecnością Handlarza na posterunku).
 3. Wyniki zostaną ogłoszone na łamach serwisu kilka dni później, najpóźniej 21 maja.
 4. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie tekstowej odpowiedzi-opisu na pytania 1-3. Każda osoba może przesłać tylko jednego e-maila ze swoją/swoimi odpowiedziami.
 5. Nagrodami w konkursie jest 5 książek Mass Effect: Andromeda: Nexus początek.
 6. Fundatorem nagród jest AIM Media.
 7. W konkursie nie mogą brać udziału organizatorzy (zespół tworzący portal) oraz pracownicy AIM Media.
 8. W razie wątpliwości uczestników lub redaktorów, serwis Shadow Broker zastrzega możliwość zmian lub objaśnień treści regulaminu.
 9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) przez serwis organizujący konkurs oraz przez fundatora nagród wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz wysyłki nagród.
 10. Prace należy wysłać na adres konkurs@shadowbroker.pl z dopiskiem Konkurs 2 [Shadow Broker] w temacie. Zgłoszenie pracy oznacza automatycznie zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
 11. Serwis-organizator zastrzega możliwość opublikowania nadesłanej pracy konkursowej.

Powodzenia! 🙂

Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.

Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.