Trylogia Mass Effect może trafić na PS4 i X1. BioWare zastanawia się nad tym | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Trylogia Mass Effect może trafić na PS4 i X1. BioWare zastanawia się nad tym

banner

Ktoś tu niedawno się upominał, że nic się nie pojawia – no to zaspakajam prośbę 🙂 Na życzenie 😉 Skoro ostatni Tomb Raider został wydany na konsolach nowej generacji – PlayStation 4 i Xbox One – to czemu tego samego nie zrobić z Trylogią Mass Effect? Nad takim rozwiązaniem zastanawia się BioWare ze swoim „kasowym” tytułem. Jak donosi najpopularniejszy polski serwis o grach, gram.pl, po sukcesie Tomb Raidera: Definitive Edition na nowych konsolach, BioWare rozważa odświeżenie Trylogii Mass Effect, by i ta trafiła na PS4 i X1!

Więcej szczegółów, jak zwykle w środku. Zapraszam!

O nowym Mass Effect, który jest cały czas w produkcji, na razie nie wiadomo zbyt wiele. Poza informacjami o wejściu w fazę motion capture i stanie grywalnym nie wiadomo nic więcej. Dyrektor studia BW z Montrealu, Yanick Roy, to potwierdza. 2 marca przepraszał, że nie ma żadnych nowych informacji o następnym ME z powodu zrobienia go dobrze, a nie szybko! To ja lubię!

Co jakiś czas najważniejsze persony ze studia BW w Edmonton „ćwierkają” na Twitterze, rzucając nam zjadliwe kąski. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że nie dawno nie zostały one „rzucone, co wymuszone”. Jeden z użytkowników Twittera zapytał w grudniu(!) Aaryna Flynna z BioWare w Edmonton o możliwość wydania odświeżonej wersji w 1080p, 60kl/s oraz z nowymi teksturami Trylogii Mass Effect na PS4 i X1. Po niemalże 3 miesiącach dostał odpowiedź:

Jak widać powyżej, w firmie już na ten temat rozmawiano. Nie ma póki co robić sobie nadziei, że Trylogia Mass Effect wyjdzie na konsole nowej generacji, ale jeżeli takie informacje do Handlarza Cieni dojdą, z pewnością dowiecie się o nich tutaj!

Kto ma nowe konsole? Pochwalcie się, a jeżeli macie, to czy byście grali w odświeżoną Trylogię Mass Effect na swoich konsolach!? A nawet jak nie macie, to puśćmy wodze fantazji. Gralibyście!?

Źródło: gram.pl - 1, gram.pl - 2, Twitter 1, Twitter 2
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Aust

  Rozumiem, że pierwsze zdanie jest o mnie 🙂 i dziękuję bardzo za świeżutkiego newsa.
  Osobiście nie mam żadnej konsoli, ale nawet gdybym miał, to nie zakupił bym trylogii tylko dla odświeżonej grafiki, no chyba, że nie grał bym wcześniej w żadnego Mass Effect’a, albo chciał bym kupić komuś na prezent, wtedy mógł bym się skusić. Myślę, że BioWare mogło by na tym zarobić.
  Puki co jednak czekam na kolejne newsy i aktualizacje bazy danych 🙂

  • Tak, pierwsze zdanie do Ciebie 😉 Choć chciałem tak delikatnie o tym napomknąć 😉

 • TraioPL

  No cóż sam nie mam nawet PS3 czy X360. Ale gdybym miał jakimś cudem konsole nowej generacji to bym chętnie zagrał na nim w ME Trylogy. Nawet jeżeli to będzie ogólnie 20 raz. 🙂

 • Mikki

  W Mass Effect 3 grałem na ps3, następnie na pc dla lepszej grafiki. Obecnie mam ps4, jednak na pc cały czas mam lepszą grafikę, więc nawet jakby wyszła trylogia na konsole next g, to nie widzę sensu wydawać ponownie kasy na wszystkie dlc by zagrać z gorszą grafiką.

  • Aust

   Problemy ludzi 1 świata…


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.