Aktualizacja PAX East 2014: Podsumowanie Polowania na Smocze Jaja… – Blog BioWare | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Aktualizacja PAX East 2014: Podsumowanie Polowania na Smocze Jaja… – Blog BioWare

Choć PAX East w Bostonie już się oficjalnie zakończył, na miejscu targi jeszcze dzisiaj będą otwarte dla zwiedzających od 10:00 do godziny 15:00 (CEST 16:00 – 21:00), nie cały dzień jak weekend miało to miejsce. Na miejscu odwiedzających czeka jeszcze zapewne wiele atrakcji, ale jeszcze dzisiaj chętni szukający Smoczych Jaj mają okazję do znalezienia kilku dodatkowych. W związku z tym BioWare na swoim blogu opublikował wpis, na którego tłumaczenie przeczytanie serdecznie zapraszamy, podsumowujący 3 wyzwania przygotowane przez BioWare dla swoich fanów, polegające na szukaniu Smoczych Jaj… Zaciekawieni, o co chodzi?

Więcej szczegółów, jak zwykle w środku. Zapraszam!

Polowanie na Smocze Jaja na PAX East powoli dobiega końca, ale jeszcze wiele zabawy przed nami.

W ostatni weekend widzieliśmy trzy z aż osiemnastu wyzwań, które jeszcze są przed nami:

Krasnoludzkie wyzwanie dla wojownika obejmujące odzyskanie metalowych smoczych jaj ze skrzyni i odczytanie sekretnego słowa ze złotych monet ukrytych w środku.

Wyzwanie Neverran dla łotrzyka, polegające na odkryciu słów naszkicowanych delikatnie na skorupce jaja.

I wreszcie wciąż trwające wyzwanie – zagadki Kręgu Magów. Poniżej znajdziecie 12 wskazówek, które były ukryte na różnych stronach mediów społecznościowych:

1
Kto sprowadził Zespół?

2
Jakiej nacji jest rzeźba?

3
Co jest niezależne?

4
Czyj to torus?

5
Jak to pierwotnie było czuć?

6
Co jest jak tasiemiec?

7
Czyim oni są tworzywem?

8
Co ma świecące oczy?

9
Gdzie znajdują się kaptury?

10
Kto ma niebezpieczne prezenty?

11
Od czego to miejsce jest bezpieczniejsze?

12
Które plemiona się dzielą?

By rozwiązać te zagadki, musisz wiedzieć, że zdjęcia pochodzą albo z Dragon Age: The World of Thedas Vol. 1 albo z The Art of the Mass Effect Universe. Po znalezieniu właściwej strony, musisz tylko sprawdzić słowa, by znaleźć prawidłowe odniesienie. Potem pierwsze litery każdej odpowiedzi utworzą ostateczną odpowiedź na zagadkę Kręgu Magów.

Jeżeli wciąż walczycie z odpowiedziami na nasze pokręcone wyzwania, to bez stresu. Wyślemy wszystkie odpowiedzi po zakończeniu PAX East.

Polowanie na Smocze Jaja nie kończy się jednak! Będziemy je kontynuować na kolejnych konwentach i konferencjach! Miejcie więc oczy otwarte na wyzwania Smoczych Jaj!

Tłumaczenie: umbra04

Sokole oko z pewnością znajdzie właściwe strony w książkach i znajdzie odpowiedź, ale czy są tu Wam znajome twarze, miejsca, postacie, które rozpoznajecie z którymś z powyższych concept-artów? 😉 Spośród powyższych 12 artów, ja znalazłem tylko 3 w swojej książce The Art of the Mass Effect Universe związane z naszym uniwersum. Może ktoś rozpozna i znajdzie więcej. Reszta jak mniemam jest z Dragon Age’a, ale kto to wie…

Źródło: Blog BioWare
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Dedri

  jeśli chodzi o mass effect to udało mi się odgadnąć pięć obrazków:

  obrazek 6. – torian

  obrazek 9. – thane

  obrazek 3. – człowiek iluzja

  obrazek 10. – cytadela (okręg zakera)

  obrazek 2. – quarianie (wędrowna flota – miejsce odwiedzane przez nas w ME2)

  jak znajdę odpowiedzi na te pytania to napiszę 😉

  ps. jest błąd w tłumaczeniu w zdaniu „Po znalezieniu właściwej strony, musisz tylko sprawdzić SŁOWA, by znaleźć prawidłowe odniesienie”. W oryginalnej angielskiej wersji posta jest napisane „After locating the referenced page, you then needed to jump between WORLDS to cross-reference the answer”. Niby mały błąd, a zmienia zupełnie postać rzeczy 😉

  • Dzięki za info, przekażę tę informację umbrze04 czym prędzej 🙂

   A wracając do tematu, ja już też znalazłem właściwe odniesienia artów z uniwersum ME 🙂 Uzupełnię Twoją listę o jedną pozycję, której nie wymieniłeś 🙂

   Art 12 – to wczesny concept-art Sarena 🙂 W książce na stronie 13 (trzyma kogoś w powietrzu za kark nad jakąś przepaścią).

   • TraioPL

    No chyba nie kogoś, a Sheparda. Przynajmniej tak myślę. 😀


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.