Mass Effect Trylogia na PS4? Prawdopodobnie… | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Mass Effect Trylogia na PS4? Prawdopodobnie…

banner

Pamiętacie, jak na początku marca pisaliśmy o tym, że Trylogia może trafić na PS4 i X1? Najwidoczniej w Chile będzie premiera światowa. Dlaczego? W ofercie jednego ze sklepów internetowych pojawiła się Mass Effect Trylogia na PS4. O tym, że gry „wychodzą” jeszcze zanim na dane platformy zostaną ogłoszone, nie jest rzeczą nową, ani też nie powinny nikogo dziwić. Czy moda przenoszenia gier ze starych na nowe konsole dotrze także do EA i BioWare? Najwidoczniej tak właśnie się stanie.

Więcej szczegółów, jak zwykle w środku. Zapraszam!

W sieci niemal cały czas pojawiają się informacje, że jakieś sklepy mają w swoich ofertach gry, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. Czasami takie plotki nie sprawdzają, czasami nie. Jak jest w tym przypadku? Trudno powiedzieć. Wiemy za to, że jeden ze sklepów w Chile „ZMART” ma w swojej ofercie na stronie internetowej Mass Effect Trylogię na PS4!

O tym, że Trylogia miała by trafić na konsole nowej generacji, jak widać nie piszemy pierwszy raz. Aaryn Flynn 2 marca br. poinformował fanów, że „Jeśli będziemy mieli określone plany, na pewno się nimi podzielimy” – czytamy w jego tweecie. Poza tą niepewną plotką nie pozostaje nam nic innego, jak tylko śledzić ten temat. Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć, od nas na pewno się tego dowiecie!

Źródło: ZMART, gram.pl, Twitter
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • ElitarnyBak

  Jak myślicie, mogą zrobić tak że na pc-ety ME4 (jak zwał tak zwał) pojawi się później, lub co gorsza wcale O_O
  Osobiście wątpie, ale nie mogę mieć pewności jakie plany rodzą się w głowie twórców, dlatego pytam.

  • Gdyby nowy ME nie trafił na kompa. Jeny… Wole sobie nie wyobrażać, co bym zrobił z własnym ciałem. Nawet takich myśli do siebie nie dopuszczam.

   Z resztą seria Mass Effect jest zbyt znaną i dobrze rozpowszechnioną marką, by nie trafić na kompy. Na PS4 i X1 nowy ME trafi na 75%, biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi BW z PAX EAST w Bostonie, gdzie wypowiadali się co prawda, tylko o tych konsolach pod względem, tego co potrafią. Stare konsole? PS3 i X360, no tutaj dałbym tak po połowie obydwóm, że trafi i nie trafi 50%.

   Zobaczymy z resztą co będzie 🙂

  • Dragon05

   Usuń ten post!!! ME4 ma trafić na kompa i tyle. Bo inaczej wykopię stare, widły, naostrzę je i pójdę pod siedzibę BW 😉


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.