Nowy Mass Effect: BioWare komentuje jednopłciowe związki i mówi, że X1 I PS4 są „nieźle odjechane.” [ME4] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Nowy Mass Effect: BioWare komentuje jednopłciowe związki i mówi, że X1 I PS4 są „nieźle odjechane.” [ME4]

pax_east_2014_post

„Możliwość zaangażowania jest częścią istoty dzieł BioWare”, mówi scenarzysta o związkach jednopłciowych. Dyrektor artystyczny żartuje, że Xbox One i PS4 są „nieźle odjechane.” Takie słowa padły podczas jednego z paneli BioWare podczas ubiegło-weekendowych targów w Bostonie pn. PAX EAST. Fani zadawali wiele pytań, choć te najciekawsze zawarł portal gamespot.com. Przetłumaczyliśmy dla Was te najciekawsze pytania, które padły podczas panelu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Więcej szczegółów, jak zwykle w środku!

Podczas panelu na PAX East w ten weekend fani drążyli temat nowego Mass Effect, ale zgodnie z przewidywaniami, firma trzyma karty blisko przy piersi.

Jednak, kilka krótkich wypowiedzi scenarzysty Cathleen Rootseart i Dyrektora artystycznego Joela MacMillana, pozwala na złapanie choćby zarysu tego, co może nas czekać w kolejnej odsłonie serii.

„Możliwość zaangażowania jest częścią istoty dzieł BioWare”, mówi scenarzysta Cathleen Rootseart.

Zapytana czy nowy Mass Effect będzie pozwalał na jednopłciowe albo międzygatunkowe związki, Rootsaert odpowiada – „Nie mogę nic zdradzić, ale podkreślam jedno – możliwość pełnego zaangażowania graczy zawsze było istotą gier BioWare. Robimy więc co w naszej mocy by tak właśnie było i tym razem.”

Inny fan zadał pytanie o platformy, które BioWare bierze pod uwagę myśląc o nowym Mass Effect. MacMillan wymijająco stwierdził, że jest możliwość, że zobaczymy grę na nowych platformach, ale nie może nic potwierdzić ani zaprzeczyć.

„Trudno mi to oficjalnie komentować, ale powiem tak – next geny (Xbox One i PS4) wyglądają odjechanie, a Mass Effect jest odjechaną grą” stwierdził MacMillen. Komentarz wzbudził wśród publiki zgromadzonej na sali falę śmiechu.

BioWare zapowiedziało nowego Mass Effect we wrześniu 2012 i od tego czasu obiecywało dostarczyć „nowe i świeże” doświadczenie, przy zachowaniu ducha i klimatu serii. Jedyne co wiemy o fabule to fakt, że gra nie będzie dotyczyć Komandora Sheparda.

Gra będzie chodzić na silniku Frostbite 3, a BioWare wypuściło nawet w zeszłym roku kilka zdjęć związanych z produkcją. Poza nowym Mass Effect BioWare pracuje nad zupełnie nowym, ambitnym projektem autorskim, który podobno już jest w wersji grywalnej. Ponadto trwają prace nad filmem Mass Effect we współpracy z Legendary Pictures, wytwórnią odpowiedzialną za Mroczny Rycerz powstaje i serię Kac Vegas.

Tłumaczenie: umbra04
Źródło: gamespot
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • anonim

  mam wrażenie że chcą dodać możliwość ślubu z partnerem…

  • xsas7

   Mam nadzieję, że nie. Wpierw niech się nauczą tworzyć wątki romansowe, a potem mogą myśleć o takich pierdołach.

 • Selig

  Super, nie omawiają decyzji jak chcą uformować fabułę, świat itp. ale już sie chwalą że na „Normandii 50” znów będą się odbywać gej party… Ale to bioware ma priorytety…


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.