Stoisko BioWare na PAX EAST 2014 i postępy nowego Mass Effecta – Blog BioWare [ME4] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Stoisko BioWare na PAX EAST 2014 i postępy nowego Mass Effecta – Blog BioWare [ME4]

pax_east_2014

Już jutro w Bostonie rozpoczyna się PAX East, czyli seria targów komputerowych i nie tylko, organizowanych 4 razy w roku. Poza Bostonem, na kontynencie Ameryki Północnej organizowane są jeszcze dwa pozostałe, PAX Dev i PAX Prime, obydwa w Seattle. Pierwszy w sierpniu, te drugie na przełomie sierpnia/września. Czwarte targi są organizowane w jako osobna impreza PAX Australia w Melbourne na przełomie października/listopada. Z okazji nadchodzącego PAX East BioWare na swoim blogu opublikowało wpis informujący o swojej obecności na targach, jak również plan, kiedy będzie organizować swoje panele. Poza panelami Dragon Age, odbędzie się również 5 paneli poświęconym naszemu uniwersum Mass Effect. Poza tłumaczeniem wpisu z bloga mamy również dla Was krótką informację o postępach pracy nad kolejnym Mass Effect. Taką informacją podzielił się z nami Pan Gamble na swoim profilu na Twitterze!

Więcej szczegółów, jak zwykle w środku. Zapraszam!

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić szczegóły na temat naszych planów na PAX EAST w tym roku! Jeśli już kiedyś dotarłeś do naszego Stoiska BioWare w latach poprzednich, to wiesz, że można nas znaleźć na górze, powyżej sali wystawowej w pokoju 206AB. Jeśli jeszcze nie było Cię z nami wcześniej, nie możemy się doczekać, żeby wreszcie Cię spotkać!

BioWareBase_Placard2

Przez cały weekend będziemy prowadzić panele dyskusyjne o Mass Effect i Dragon Age, jak i opowiadać o tym jak za kulisami wygląda rozwój gry, będzie także podpisywanie egzemplarzy przez deweloperów. Na miejscu znajdą się też przedstawiciele EA University / Działu Zasobów Ludzkich, którzy dadzą wskazówki jak najlepiej zacząć karierę w branży gier! Jeśli masz jakiekolwiek CV lub portfolio, przynieś je – zaplanowaliśmy czas by nasi developerzy mogli je ocenić i z Tobą porozmawiać.

Będziemy również obchodzić -140 rocznicę urodzin Komandora Shaparda, która przypada na pierwszy dzień Targów. Dołączcie do nas na specjalnym panelu przygotowanym z okazji tego święta!

Nasz zespół na PAX EAST będą reprezentować:

Andrew Farrell – Starszy grafik, Dragon Age

Cathleen Rootsaert – Scenarzysta, Mass Effect

Conal Pierse – Koordynator produkcji nowych mediów, Zespół społecznościowy

David Hulegaard – Menadżer społecznościowy, Zespół społecznościowy

Dean Roskell – Starszy Projektant Poziomów, Dragon Age

Hilary Shapiro – Global Product Manager, Zespół marketingowy

James Leung – Starszy Tester, Mass Effect

Jason Barlow – Kierownik ds. rozwoju, Dragon Age

Jessica Merizan – Menadżer społeczności i produkcji nowych mediów, Zespół społecznościowy

Joel MacMillan – Dyrektor Artystyczny, Mass Effect

Leah Shinkewski – Producent, Dragon Age

Leanne Korotash – Lead HRBP, Ludzkie zasoby

Mike Laidlaw – Dyrektor Kreatywny, Dragon Age

Tim Golem – Główny Animator, Mass Effect

Powraca również nasza tradycja organizowania Parady Cosplay w piątek na stoisku BioWare. Wszystkich cosplayerów zapraszamy, żeby dołączyli do nas po popołudniu w fandomie, gdzie będziemy przyznawać całkowicie randomowe, wykonane na miejscu nagrody dla każdego cosplayer’a który się pojawi – do wyczerpania zapasów. Na stosiku BioWare będzie również ogólnodostępne stanowisko polaroid codziennie, od 11:00 – 15:00, więc będzie można uwiecznić się pod ścianami Mass Effect lub Dragon Age.

Nie zapominajmy również, że w tym roku partneruje nam Lone Shark Games, które zadba by stoisko BioWare zaczęło te targi interaktywnie! Przez cały weekend możesz dołączyć do nas na Dragon Egg Hunt. Brzmi intrygująco? Przyjdź na stoisko, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi! A jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w PAX EAST, miej oko na nasze kanały w social mediach i tam wypatruj niektórych zaginionych Smoczych Jaj!

Tłumaczenie: umbra04

EggHuntLogo

Na sam koniec wspomniana informacja o postępie prac nad nowym Mass Effectem. Oto wpis Pana Gamble’a, który ukazał się na Twitterze 3 dni temu:

W zamieszczonym tweecie czytamy:

„Daliśmy ekipie od Mass Effect tydzień, bez ograniczeń, do stworzenia nowych pomysłów. Oglądamy właśnie 3 godziny czystego WOWOMG.”

Jak widać, pomimo wczesnej fazy produkcji gry, nie ma nowych informacji, z jakimi mógłby się podzielić ktoś z BW. Póki co trzeba się zadowalać tym, co mamy 🙂

Źródło: Blog BioWare, Twitter
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.

Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.