Universal mogło właśnie ogłosić film Mass Effect | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Universal mogło właśnie ogłosić film Mass Effect

NowyScenarzysta

Universal zaplanowało wydanie „tajnego” filmu współfinansowanego przez Legendary Pictures, w dniu 4 listopada 2016 r., film jeszcze nie ma nazwy.

Czyżby chodziło tu o długo wyczekiwaną adaptację filmową Mass Effect?

The Hollywood Reporter informuje, że „Projekt bez tytułu 2016,” jest „nowy i nie jest to sequel lub remake, choć może być oparty o własność intelektualną.” Film bez oficjalnego tytułu na ten moment ma już swoją datę premiery, choć inny film Fantastic Beasts and Where to Find Warner Bros. ma zaplanowaną datę swojej premiery dwa tygodnie później, we wtorek – 18 listopada 2016.

Legendary zapieczętowało wieloletni kontrakt współfinansowania z Universal w zeszłym roku i ma już projekt bez tytułu Michaela Manna zaplanowany na 16 stycznia 2015 oraz wysoce oczekiwany Warcraft na 11 marca 2016.

Możliwe, że Universal szuka sposobów wykorzystania sukcesu swoich Szybkich i Wściekłych i rusza z Legendary z projektem Hot Wheels.

Na początku tego roku IGN rozmawiało z Thomasem Tullem, szefem studia Legendary, który mówił o konkretnych wzywaniach związanych z dostosowaniem filmu Mass Effect.

Jest to historia, którą kochamy,” podkreślił. „Jest bardzo długa i złożona. Nie zamierzamy zepsuć komandora Sheparda. Jest to jedna z tych rzeczy, o którą bardzo mocno dbamy, ale dopóki nie będziemy czuć, że możemy ją absolutnie złamać i wiedzieć, czym ma być film, nie jesteśmy w stanie zrobić czegokolwiek, tylko dlatego, że musimy i chcemy. Jestem wielkim fanem Mass Effect. Gram. Jestem osobiście fanem tych wszystkich rzeczy, ale my nie możemy ich tak po prostu zniszczyć. Oczekiwania są bardzo wysokie, ale to tylko nasze podejście.

Myślę, że kanon, który stworzyli jest wyrafinowany,” powiedział IGN Tull. „Jest bardzo rozległy, co oznacza, że ​​nie można go rozbić w ciągu 30 sekund, prawda? To skomplikowana historia. Więc jest to wyzwanie. Jeśli nie byłoby to wyzwaniem, film byłby już teraz, ale nie jest. Musimy po prostu trzymać się zdania, że jeśli jest to film spod naszego szyldu, to musi być wielki. Jeśli nie możemy go teraz złamać, musimy po prostu pracować dalej.

Czy to możliwe, że w końcu złamali historię i są gotowi do produkcji filmu Mass Effect?

Źródło: IGN
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • DesoloAnimus

  Nie wierzę im. Holywood spieprza każdy możliwy kanon gdy tylko może kierując się zawsze, ale to zawsze tym samym schematem: Wykupić prawa autorskie do czegoś znanego, uprościć tak by nastoletni odbiorca na poziomie BenTen’a zrozumiał, wpleść wątek romantyczny by dziewczynki od Hany Montany również się załapały, dodać kupę ‚żartów’ na poziomie filmów Michael’a Bay’a, uprościć fabułę jeszcze bardziej. Byle największe grono ruszyło kupić kupić masowo bilety. Fanów się nie szanuje bo to garstka odbiorców, nikły procent z zakupionych biletów. Nie wierzę im absolutnie. Dopóki nie zabierze się za to np. ekipa z Nolanem na czele nie wróżę tu nic dobrego. A naprawdę bym chciał.

 • ElitarnyBak

  Ja osobiście nie widzę mass effect’a jako film.
  głównie dlatego że jest to RPG gdzie jest się albo dobrym idealistą albo prawziwym skurczybykiem bez kregosłupa moralnego. Dobrze, misje dla obu stron są takie same ale chociażby dialogi już nie, charakterystyka postaci też nie, wygląd postaci (tu głównie chodzi o blizny) też nie, poza tym zostaje wybór pomiędzy male a female.

  Jeżeli Uniwersal nie ma zamiaru robić czterech fimów (no już niech będzie dwóch)
  to nie widzę tego połączenia dobry i zły Shepard

  • Wg informacji podanych przez BW to Shepard ma być: facetem, idealistą, żołnierzem. Nie wiem czemu mam wrażenie, że będzie to ten domyślny Shepard jeszcze z rodowodem Ziemi i przeszłością historyczną bohatera bodaj.

  • xsas7

   I co z tego, że ME to gra RPG? Przecież oni mogą sobie ustalać kanon jaki im pasuje (patrz Star Wars VII i kwestia EU)
   Szczerze powiedziawszy ja tam problemu nie widzę, a już zwłaszcza, że taki film nie może być – kropka w kropkę – kopią gry.
   Najważniejsze, aby ten film trzymał poziom (czy tam pion – zależy ile kto wypije ;p)

   • ElitarnyBak

    nic nie słyszałem o nowym star wars szczerze mówiąc 😐
    za to wiem doskonale, że film nie może być kropa w kropę taki sam ;P
    (za dłuuugi)
    jednak…. kurcze… wybierając już ustalony wzór(powołuje się na Handlarza) idealista, facet, Ziemi itp. pozbywamy się pewnej części gry.
    No i po co „zabijać” złego :(. Ciemna strona mocy też istnieje
    (tu powołuje się na star wars C(X )

    • Z tego co czytałem pobieżnie, to sprawa z EU (Extended Universe) wygląda tak, że wszystko co do tej pory było poszło w cholere, za wyjątkiem epizodów I-VII, serialu animowanego „The Clone Wars” (6 sezonów) oraz nadchodzącej tej jesieni nowej serii „Rebels”. Tak więc wszystkie książki, komiksy i tak dalej „nie liczą się”. Dziękuje tyle w temacie. Brawa dla Disney’a za durnotę działania i debilizm własny 😀


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.