Kolejny Mass Effect znaleziony na Amazonie na Xbox One i PlayStation 4 [ME: Andromeda] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

Kolejny Mass Effect znaleziony na Amazonie na Xbox One i PlayStation 4 [ME: Andromeda]

banner

Gigant sprzedaży detalicznej, Amazon wymienił na swojej liście nadchodzące RPG BioWare, Mass Effect 4 (nazywane powszechnie następnym Mass Effect). Wpis umieszczony jest w kategorii ‚Video Game „z datą wydania od 31 grudnia 2014 na Xbox One i PlayStation 4.

Więcej szczegółów w środku. Zapraszam 😉

Jeśli chodzi o cover-art z gry, to wyglądają bardzo stonowanie i szkicowo z czarnym tłem i nie-tak-fantazyjną czcionką. Zgaduję, że jest to tylko symbol zastępczy, stworzony przez sklep internetowy.

Poza tym, 31 grudnia 2014 jako data wydania, wydaje się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, ponieważ demonstracja gry na E3 pokazywała nam wyłącznie koncepcję materiału opisującego, czego możemy oczekiwać od nadchodzącego produkcji.

Ponadto, deweloper nie wskazał platform, na które będzie przeznaczona gra ani pewnej daty premiery. Radzę więc wziąć to z przymrużeniem oka.

Inna możliwość, że mogę myśleć o to remake poprzednich gier. Teraz, że przemysł gier roi się remeaków popularnych tytułów – Halo, Last of Us, Metro – dlaczego nie Mass Effect? Choć to tylko spekulacje, nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył taki rozwój sprawy.

Z innej beczki, deweloper podkreślił, że następny Mass Effect nie powinien być określany jako Mass Effect 4 jako że komandor Shepherd nie powróci a seria zmierza w nowym kierunku.

Sprawdźcie tą demonstrację na E3, która prezentuje nowego bohatera, gigantyczny świat i gry NPC-ów!

Tłumaczenie: umbra04
Źródło: SegmentNext
Możesz przejść na dół i pozostawić odpowiedź. Pingowanie jest zablokowane.
 • Aust

  No nie wiem, w sumie to może chcą już wprowadzić przedsprzedaż gry od grudnia, albo coś takiego co robią z wszystkimi simsami (zestaw narzędzi do stworzenia własnej postaci, którą później będzie można zaimportować do gry)?
  Nie ma co się zbytnio napalać, ale może coś z tego będzie 🙂
  W sumie w ofercie nie widzę nigdzie, żeby było napisane, że to Mass Effect 4, jest tylko Mass Effect (Xbox One)

  Inna możliwość, że mogę myśleć o to remake poprzednich gier. – Tego nie zrozumiałem

  • Wszystkiego się dowiemy za szmat czasu 😀

 • xsas7

  Taaa, ME4 w grudniu… po południu ;p

  • 😀

   W grudniu po południu, matko – jak ja dawno tego przysłowia nie słyszałem : )


Powered by WordPress | Designed by: Free MMORPG | Thanks to MMO List, Social Games and Browser Games

© 2010 EA International (Studio and Publishing) Ltd. Mass Effect, Mass Effect logo, BioWare and BioWare logo are trademarks or registered trademarks of EA International (Studio and Publishing) Ltd. in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. EA and EA logo are trademarks or registered trademarks of Electronic Arts Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Serwis należy do kolektywu Gram.pl. Więcej informacji o kolektywie.